» Mobilní telefony» Software» Ze světa IT

WWDC 2013: Lístky od 25. dubna

Společnost Apple uvedla datum uskutečnění WWDC 2013 – Worldwide Developers Conference, které bude útočiště zajišťovat městečko San Francisco. Za 1599 dolarů se tak můžete dostat na konferenci, která startuje 10. června a potrvá celé 4 dny. Lupeny na tuto akci budou v prodeji od 25. dubna.

WWDC 2013: Lístky od 25. dubna na konferenci od Applu

Na této konferenci se dozvíte nové trendy v jablečných zařízeních, kterým bude sekundovat představení například iPhonu 5S? Na konferenci bude oznámen iOS 7, možná se dočkáme i nové verze operačního systému OS X 10.9 a novinek v iCloudu či iRadio pro streamování hudby. Možná, že se na představení dočkáme také informací o novém tabletu iPad Mini 2, nebo iPhonu 6? To už je dosti nadsazené téma.

Dle nového loga můžeme také spekulovat o tom, že by mohly nové stroje z dílny nakousnutého jablka být něčím zajímavé, a tím je použitá barva. Může se stát, že společnost pokryje trh s vícebarevným provedením svých produktů? Dalším lákadlem mohou být i hodinky od Applu, iWatch s mnoha funkcemi, které budou atakovat živé funkce příslušenství k smartphonu SGS4?

To je jen další spekulace, kterou samozřejmě společnost nepotvrdí. Tajemno je tím, čím jablko láká na své akce, jelikož ani jedna potvrzená informace nevyjde na svět dříve, než ji společnost sama lákavě nepředstaví na svém Keynote. Buďme tedy naladěni na další informace. Je tady někdo, kdo na WWDC 2013 vyrazí? Co se na konferenci objeví? Diskuze pod článkem je otevřená.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  Mohlo by se Vám líbit

  2 Komentáře

  1. […] jistě se iOS 7 představí na konferenci WWDC, o které jsme na našem webu psali samostatný článek již dříve. Hlavním tahákem bude kromě iOS i OS X ve verzi 10.9, kde můžeme taktéž […]

  2. […] chtěli vidět v tomto operačním systému. Vyslyšeli naše prosby? Potvrdila se nám také fakta z tohoto článku, společnost na trh uvedla další barevná provedení svého iPhonu – iPhone […]

  Komentuj článek »

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Mobilní telefony