Tiskové zprávy

Xiaomi nabízí nový produkt. Mi Smart Compact Projector

xiaomi logo cina freebit
Foto: Xiaomi

Společnost Xiaomi začala na českém trhu nabízet svůj nový kompaktní HD projektor Xiaomi Mi Smart Compact Projector, který je díky svým minimálním rozměrům i hmotnosti snadno přenosný. Vezmete si ho na pracovní jednání i na dovolenou k moři a dopřejete si kvalitní obraz již za 15 490 Kč.

Představte si, že byste si své domácí kino mohli nosit kamkoliv. A kdekoliv, kde je k dispozici připojení do elektrické sítě, ho i spustit. Nyní už snít nemusíte – přesně pro tyto účely je totiž HD projektor Mi Smart Compact Projector nejvhodnější.

Designové zařízení si s sebou můžete vzít na dovolenou k moři, večer si pustit film z mobilu i počítače, nebo si ho vzít do města na pracovní schůzku a ukázat své myšlenky ve „velkém“ či rozjet s jeho pomocí slideshow fotek z dovolené pro kamarády v kavárně.

Mi Smart Compact Projector
Mi Smart Compact Projector

Prémiová kvalita obrazu 

Na to, jak je toto domácí kino miniaturní, nabízí obrazovou kvalitu srovnatelnou s mnohem většími a neskladnějšími modely. Obsah si tak bez problémů pustíte ve Full HD rozlišení 1080p a velikost úhlopříčky obrazovky si můžete operativně zvětšovat od 60 do 120 palců. Obraz tak flexibilně přizpůsobíte každé domácnosti, kanceláři nebo i výše zmíněné kavárně. Projekční plocha je efektivní už od vzdálenosti 1,2 metru, takže v místnosti, kde se chystáte promítat, ani nemusíte mít tolik prostoru.

Projektor nabízí pevnou ohniskovou vzdálenost s automatickým ostřením a korekcí zkreslení, což usnadňuje jeho nastavení. Zdroj světla je typu LED se svítivostí 500 ANSI lumenů.

Kompatibilita díky operačnímu systému

Xiaomi Mi Smart Compact Projector je vybaven integrovaným operačním systémem Android TV 9.0, díky kterému je jeho kompatibilita se zdrojovými zařízeními hračkou. Samotný systém nabízí dostatečně bohatý obsah a aplikace pro vaše každodenní potřeby. Kromě jiného je v rámci systému k dispozici podpora virtuálního asistenta Google Assistant, kterou snadno aktivujete kliknutím na tlačítko na dálkovém ovladači, jenž je součástí balení.

Xiaomi HD projektor nabízí integrované úložiště velikosti 16 GB. Pokud by vám byla tato kapacita vnitřního úložiště málo, potom můžete projektor snadno spárovat s externím zdrojovým zařízením (smartphonem, tabletem či počítačem) prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth či vstupních portů USB 2.0 nebo HDMI.

Kromě výše uvedeného podporuje zařízení ještě dvoupásmovou technologii Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz) a nabízí i výstupní 3,5mm jack, například pro připojení externích reproduktorů či sluchátek. Reproduktory má však projektor i vlastní – zabírají jeho přední plochu a nabízejí výkon 2 x 5 wattů.

Kompaktní a lehké tělo

Zásadním prvkem projektoru Xiaomi Mi Smart Compact Projector je jeho kompaktní a lehké tělo, vždyť jeho rozměry činí jen 115 x 150 x 150 mm a hmotnost 1,3 kilogramu. 

Cena a dostupnost

Přenosný projektor Xiaomi Mi Smart Compact Projector zakoupíte na českém trhu již nyní za cenu 15 490 .

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy