Mobilní telefonyZe světa IT

Sony: Levná Xperia E s Voice HD

Japonská společnost Sony představila nový smartphone postavený pro operační systém Android 4.1 Jelly Bean, který bude dostupný v provedení i pro dvě SIM karty. Levný a hlavně kvalitně provedený telefon s názvem Xperia E je nyní pomocí tiskové zprávy oficiálně představen.

Mobilní telefon Sony Xperia E představen

Výrobce do tohoto telefonu vložil vynikající kvalitu hovoru díky technologii Voice HD a potlačení šumu pro křišťálově čisté hovory v jakémkoliv prostředí. Telefon dále propůjčí 3,5 palcový HVGA displej s rozlišením 320 x 480 pixelů, jednojádrový 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon MSM7227A, 512 MB RAM, 4 GB interní paměti a slot pro karty microSD.

Na zadní straně je k vidění 3,2 megapixelový digitální fotoaparát s automatickým ostřením. Mezi další použité technologie patří xLOUD, 3D prostorový zvuk, GPS, HSPA a WiFi modul. V těle mobilu se skrývá samozřejmě také 1500 mAh akumulátor, jež dopřává uživateli 530 hodin v pohotovosti a 380 minut hovorů. Rozměry Xperie jsou 113,5 x 61,8 x 11 milimetru.

Sony Xperia E je dostupná ve třech barvách, a to černá, bílá a růžová zatím s neznámou cenou. Chytrý telefon se začne oficiálně prodávat v 1. čtvrtletí roku 2013, k dispozici bude i ve verzi s podporou dvou SIM karet, tedy Xperia E Dual.

Určitě se o své poznatky k telefonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Určitě velice lákavý smartphone, který v kombinaci se slotem na dvě SIM karty může promluvit do prodejnosti této značky. Cena mu taktéž určitě nahrává do karet.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony