Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

Smartphone Lenovo Vibe X2

Lenovo Legion Y740 15

Společnost Lenovo představuje žhavou novinku v kategorii chytrých telefonů – Lenovo Vibe X2. Díky svému designu složenému z více vrstev, nejnovějšímu osmijádrovému procesoru MediaTek a inovativnímu příslušenství Vibe Xtensions je tento smartphone unikátním zařízením, které dokáže vyjádřit styl svých uživatelů a zároveň uspokojí jejich potřeby na výkonný telefon. Lenovo navíc spouští soutěž o nejoriginálnější selfie, ve které mají tři účastníci možnost Lenovo Vibe X2 vyhrát.

Mobil Lenovo Vibe X2

Smartphone Lenovo Vibe X2

Smartphone pro individuální životní styl

Lenovo Vibe X2 vyniká svým nezaměnitelným vzhledem. Design telefonu je tvořen třemi vrstvami v různých barevných tónech, přitom je tenký necelých 7,3 mm. Vybaven je operačním systémem Android KitKat v4.4 a poháněn novým procesorem MediaTek MT6595 True8Core, který nabízí vysoký výkon a úsporu energie zároveň. Díky tomu se zvyšuje výdrž baterie při přehrávání videa, hraní her a pořizování fotografií. Kombinace procesoru a 5palcového Full HD displeje se širokým pozorovacím úhlem zaručuje zcela bezproblémové používání aplikací, fotografování a dalších činností.

Lenovo Vibe X2 skrývá dva pokročilé fotoaparáty vybavené několika režimy fotografování a funkcemi pro zkrášlování. Tato technologie umožňuje uživatelům zachytit ostré a živé fotografie a video, kdykoliv přijde ten správný okamžik. Uživatelé Vibe X2 mohou bez námahy pořizovat selfies díky 5Mpx širokoúhlému přednímu fotoaparátu, který je vybaven ovládáním automatické závěrky pomocí gest.

Ta aktivují objektiv například mrknutím oka nebo úsměvem. 13Mpx zadní fotoaparát s automatickým ostřením je dodáván s čidlem zadního osvětlení a LED bleskem pro produkci ostrých a brilantních snímků. S 32 GB interní paměti budou uživatelé mít vždy dostatek místa pro uložení svého digitálního obsahu.

Vibe Xtensions pro delší výdrž a lepší zvuk

Pro další přizpůsobení a posílení mobilního zážitku představuje Lenovo dvojici nového inovativního příslušenství známého jako Vibe Xtensions: Vibe X2 Baterie a Vibe X2 Reproduktor. Tyto doplňky přidávají čtvrtou vrstvu ke konstrukci Vibe X2, okamžitě prodlužují životnost baterie a zajišťují kvalitní zvuk. Ultra tenká X2 Baterie (5,1 mm) prokazuje dvojí službu tím, že chrání telefon a zároveň prodlužuje výdrž jeho baterie až o 75 procent.

X2 Reproduktor slouží k zesílení zvuku telefonu při poslechu hudby a sledování filmů a je dodáván s praktickým stojánkem pro handsfree použití a vestavěným mikrofonem pro skupinové konferenční hovory.

Zapojte se do soutěže o nejoriginálnější selfie s Lenovo Vibe X2

Každý, kdo do 14. prosince nahraje na facebookovou stránku Lenovo Czech formou příspěvku nebo pošle ve zprávě svou nejoriginálnější selfie, může vyhrát jeden ze tří telefonů Lenovo Vibe X2 a stát se tváří kampaně společnosti Lenovo. 10 fotografií s největším počtem „like“ („To se mi líbí“) postoupí do finále, kde nakonec porota vybere tři vítěze. Více informací a kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na této adrese.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony