HardwareZe světa IT

Gigabyte GA-Z68XP-UD3-iSSD

Gigabyte vytahuje eso z rukávu, jedná se o desku GA-Z68XP-UD3-iSSD. Tchajwanská společnost dala v tomto případě zelenou rozhraní mSATA.

Gigabyte tuto základní desku postavil na formátu ATX, Ultra Durable 3 designu a použil 2 unce mědi PCB, japonské kondenzátory, RDS MOSFET a tlumivky s feritovým jádrem. mSATA slot je obsazen diskem o velikosti 20 GB, přesněji se jedná o brouka Intel 311. Funkce SSD SLC /Single-Level Cell/ NAND flash paměťových čipů je vyrobena speciálně pro použití s ​​technologií Smart /SRT/, vše je k dispozici za modely Z68.

gigabytega z68xp ud3 issd01

Pomocí SRT mohou uživatelé disponovat s 20 GB prostoru, který bude fungovat jako cache nebo úložný HDD. Co motherboard ještě nabídne? Čtyři DDR3-2133 paměťové sloty, čtyři SATA v rychlosti 6,0 Gb/s, ​​čtyři SATA 3.0 Gb/s porty, dva PCI-Express x16 sloty /SLI a CrossFireX jsou zde podporovány/, čtyři zdířky USB 3.0, DualBIOS, Gigabit Ethernet, FireWire port, 7.1 kanálový zvuk a výstup HDMI.

Intel 311

 

Deska také obsahuje podporu pro virtualizační software Virtu GPU. Očekávat ji můžeme v obchodech v nadcházejících týdnech.

 

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware