Internet

Zakopal jsem auto. Kazma nabízí svoje auto s milionem korun v kufru

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

Kazma zakopal svoje auto a rozjíždí soutěž o to, kdo ho najde s milionem korun v kufru. Do soutěže se můžete zapojit i vy pomocí SMS zprávy. Známá One Man Show (OMS) kombinuje prvky mystifikace a reality show, nyní v rámci unikátní soutěže. Auto značky Range Rover je podle autora soutěže zakopané někde na území České republiky. K vyzvednutí výhry budete potřebovat rýč a lopatu, nebo spíše bagr.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

12.10.2020 na každý zaregistrovaný mobilní telefon přijde SMS s indicií a pokud se auto nenajde do 31.10.2020, obdrží lidé zapojeni do soutěže SMS s přesným místem pomocí GPS souřadnic. Kde se auto nachází samozřejmě zatím není jasné.

Zakopal jsem auto. Kazma nabízí svoje auto s milionem korun
Zakopal jsem auto. Kazma nabízí svoje auto s milionem korun

Prostor místa se zakopaným autem je monitorován kamerou. Registrace do soutěže bude probíhat od 17:00 hodin dne 27.09.2020 do 10.10.2020 23:59.

Řádným a konečným výhercem celé soutěže se stane soutěžící, který současně prokazatelně splní podmínky a prokáže nalezení osobního automobilu s pomocí řádné registrace do soutěže tj. mobilním telefonem, ze kterého byla odeslána SMS a ve kterém bude SMS potvrzující registraci za soutěžní období. Výhrou v soutěži je osobní automobil ve stavu, v jakém bude vykopán po skončení soutěže a částka ve výši 1 000 000 Kč. Odkaz na live video, kde je zakopané auto najdete zde.

Podmínky soutěže jsou jasné. Pošli SMS

Organizátorem soutěže „Zakopal jsem auto“ je OMS Production s.r.o., IČO: 05393400, se sídlem U obecního dvora 802/8, Staré Město, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 262978.

Kontakt na pořadatele soutěže je: info@zakopaljsemauto.cz. Pořadatel předně uvádí, že s přihlédnutím k bezprecedentní situaci související s onemocněním COVID-19 na území ČR si vyhrazuje právo podle svého uvážení kdykoliv a bez náhrady soutěž ukončit, pozměnit, prodloužit či aktualizovat všeobecné soutěžní podmínky, a to zejména, nikoliv však výhradně z důvodů, aby nedocházelo k ohrožení života či zdraví lidí či z jakýchkoliv jiných důvodů.

V případě změny všeobecných soutěžních podmínek má každý ze soutěžících právo ze soutěže odstoupit. Soutěžící jsou povinni průběžně sledovat aktuální verzi všeobecných soutěžních podmínek na stránkách www.zakopaljsemauto.cz, kde bude případně zveřejněna jakákoliv jejich změna.

Vojtěch Hájek na YouTube dodává zajímavé informace

Co víme:

 • naklaďák je z Brna, čas 0:33 je vidět logo dkd-brno.cz, na těchto webovkách firmy je jméno a kontakt vč. čísla na majitele který musel s Kazmou jednat,
 • 0:39 je cedule s odbočkou na obec Osová Bítýška a silnici 390,
 • 0:48 je záběr z obce Střítež u Jihlavy,
 • lze předpokládat, že náklaďák jel po D1 z Brna směr Praha a sjel do této vesnice pro natočení záběrů,
 • 0:52 je záběr kde nám ukazuje svůj telefon, lze vidět datum čtvrtek 27. srpna, ale v čase 1:29 je datum na telefonu 1. srpna (video je tedy ještě starší a točené na několikrát),
 • 1:06 říká, že pošle na všechny tyhle tel. čísla indície kde to auto je, ve videu je vidět asi 20 čísel, lze vyzkoušet, ale asi je to blbost,
 • ve Žlutých Lázních na premiéře poslední OMS říkal osobně pro VIP diváky v backstage pro asi 30 lidí, že brzy vyjde na OMS soutěž pro celou ČR že se máme na co těšit a řekl 2 slova, která se nám prý mohou hodit a budeme mít výhodu, ty si samozřejmě nechávám pro sebe, ale teď už vím co znamenají (nebojte nic konkrétního to není, ale trochu to pomohlo),
 • live stream kde auto je běží z nedohledatelného zdroje a externího napájení, jede přes několik IP adres a je tedy nedohledatelný, začal 26. 9. kolem 15h takže museli být i se štábem na místě minimálně zprovoznit kameru, lze sledovat počasí a když začne pršet, dle radaru omezit hledanou lokaci, poblíž musí být stromy, předpokládá se soukromý pozemek, jinde kopat nemohli,
 • datum odhalení 10. 10. není náhodný, je to spojené s nadací 10/10 OMS foundation kde pomáhají postiženým lidem apod. takže v tom bude hrát roli nějaká dobrá věc,
 • podvod to není, má to platné obchodní podmínky, které lze přečíst, live kamera taktéž nesmí být podvod a je to real, celkové náklady odhaduji na max 3 mg, když prodá 100K SMS investice se mu vrátí a to nepočítám výdělky za zhlédnutí a jinak ten případně vyhraný milion se bude muset zdanit,
 • za mě skvěle provedený marketingový tah a super zábava bavte se, jsem zvědavej kdo to najde, ideální by byli svědci kdo kdy viděl projíždět ten kamion a kde, od toho se lze odpíchnout, není vyloučené, že kontejnery mohou být dva a může to být ještě daleko zapeklitější, osobně si to ale nemyslím, zbytečně by mu vznikaly náklady navíc.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

9 Comments

 1. Tato soutěž mi přišla zajímavá do té chvíle, než jsem si přečetl podmínky soutěže. To je tak nevýhodné pro soutěžícího, který dopředu ani zpětně neví, jestli byl vlastně vyřazen, je komplet zmedializován včetně jeho identifikace, facebookového profilu a zavazuje se ke všemu možnému (snad i nemožnému) být v Kazmových videích a k dispozici i po soutěži apod. Milion v kufru zřejmě není, když ho výherce dostane na účet ale odečtou z něho daně z auta a z milionu samotného. Auto je bourané a opravené(?). Ten kontejner jistě není vodotěsný a je dost možné, že po několika týdnech pod zemí bude vůz zralý na sešrotování neb bude možná komplet pod vodou. Kdo si ty podmínky opravdu přečte a přesto se do soutěže přihlásí, je podle mě blázen. O Kazmovi jsem si udělal obrázek, chápu, že taková soutěž musí být důkladně ošetřená pravidly ale tohle je mazec a svinstvo od začátku do konce. Bohužel. Toť můj názor, který nikomu nevnucuji ale rozhodně každému doporučuji si ty podmínky soutěže minimálně přečíst než se přihlásí.

 2. Myslím si, že vím kde je ale kopat se mi samotnému nechce.

  1. Kde? Ja to vykopu…

   1. Ahoj, kopat to nemusíš. To vykope tým Kazmy. 🙂

    1. Dokonce podle VOP se kopat ani nesmí, protože je to porušení pravidel soutěže.

  2. Myslím si také kde je. Stačilo jen přemýšlet.

 3. Další moje poznatky: ten kontejner není dělanej na zasypání zeminou. Toto není schopen vydržet, rám by to vydržet mohl ale ty plechy zcela jistě ne. Jeden pozorný si všiml na videu kde ho zahrabávají, že asi v čase 1:51 je ve zpomaleném videu vidět, jak se vršek propadnul pod tíhou zeminy. Co to udělalo s boky kontejneru, o tom nemluvě. Kontejner není vodotěsný, do každého prostoru plného vzduchu se pár metrů pod zemí dostane voda. To auto, jestli tam je, bude na odpis. V posledním videu s prezidentem je šifra vedoucí na www stránku. Tak hledejte, šmudlové. Hledejte, hra už běží!

 4. Jinak záběr s větrnou elektrárnou je na I/38 u obce Kámen, ale kamion OMS jede na druhou stranu…

 5. Je to jen šaškárna. Trouba neví, jak přijít k penězům a českej národ ho akorát podporuje. Zklamalo mě i rádio Kiss, že to vysílá.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet