Tiskové zprávyZe světa IT

Zalman prodává šifrovatelný externí box na pevný disk VE500

ZALMAN LOGO

Každý potřebuje stále více prostoru na pevném disku. Řešení může být často problematické. Na jedné straně chceme více prostoru pro ukládání souborů, na druhé straně nechceme přidávat další neskladné zařízení. Jedním z řešení je nabídka značky Zalman, externí box na pevný disk VE500. Externí box na pevný disk Zalman VE500 je vhodný pro všechny pevné disky formátu 2,5 palce.

Zalman VE500 sifrovani

Zalman prodává šifrovatelný externí box na pevný disk VE500

Snadno a rychle se připojí k počítači pomocí rozhraní USB 3.0. Navíc obsahuje 32bitový mikroprocesor s pamětí SRAM a nabízí 256bitové AES šifrování. Přístup k datům je chráněn heslem. Zalman vyrábí uživatelsky přívětivé produkty, se kterými se snadno pracuje. Externí box VE500 má kompaktní rozměry a dodává se v sadě s cestovním pouzdrem. Zařízení se ovládá prostřednictvím dotykového displeje. LCD obrazovka pak zobrazuje všechny důležité informace. Použití rámečku není omezeno jen na ukládání dat, ale prostřednictvím virtuální technologie ODD se může proměnit v externí CD-ROM, DVD-ROM nebo Blu-ray disk. Umožňuje také instalaci ISO složek.

Cena a dostupnost – Externí box na 2,5placový pevný disk Zalman V500 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 1 499 Kč včetně DPH. Technické údaje VE500 – Použitý materiál: aluminium, akryl, polykarbonát. Externí rozhraní – USB 1.1 max. 12 Mbps, USB 2.0 max. 480 Mbps, USB 3.0 max. 5.0 Gbps
. Interní rozhraní – SATA I, II, III. Kompatibilita – 2,5palcový disk. Rozměry – 146,3 x 80,8 x 14 mm. Zdroj – DC 5V. Podpora OS – Windows 2000, XP, Vista, 8, 8.1, 10/Mac OS/Linux. Pozn. – Pevný disk není součástí dodávky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy