Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Zlatý iPhone 5 nabízí Gold & Co UK

Není to tak dávno, co jsme zveřejnili novinku o začátku prodeje mobilního telefonu Apple iPhone 5. Včera se ale na internetu objevila zpráva, která směřuje na nedostatek naskladněných kusů v České republice, což se lidem, kteří na tento telefon čekali rozhodně nelíbí. Máme pro ně ale jednu velice zajímavou alternativu.

Za celých 90 000 korun si lze koupit zlatý iPhone 5 potažený 24 karátovým žlutým zlatem, pokud si ještě připlatíte, v prodeji se ocitne také verze potažena růžovým zlatem. Ve srovnání s oficiální cenou iPhonu 5 s kapacitou 16 gigabajtů u Applu za 16 490 Kč, 32 GB verze stojí 18 990 Kč a za 64 gigabajtový model si připravte 21 490 korun. Pokud nemáte hluboko do kapsy a rádi zainvestujete, rozhodně koupí tohoto zlatého skvostu neprohloupíte, zlatý iPhone 5 bude k dostání kde jinde, než v Dubaji.

Tyto náramně skvostně pozlacené přístroje se dají zakoupit i u autorizovaných prodejců londýnské firmy Gold & Co. Výkonný předseda společnosti Amjad Ali v prohlášení uvedl, že iPhone 5 považuje za mimořádný technický výrobek a že je firma ráda, že může vůbec poprvé “věrným klientům nabídnout pozlacenou verzi v růžovém zlatě”.

“Každý přístroj je vyroben na zakázku, je očíslován a dodává se v ručně vyřezávané dřevěné dóze opatřené certifikátem pravosti,” napsal o zlatých iPhonech dubajský list 7Days. Má tedy někdo zbytečných necelých sto tisíc korun na koupi tohoto mobilního telefonu a nebo zůstaneme u bílého či černého provedení, které se do Čech dostane za tři až čtyři týdny?

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Mobilní telefony >