Ze světa IT

Krvelačný notebook Blade od Razera

Společnost Razer oznámila, že v posledních měsících pracuje na novém ultratenkém notebooku s velkým výkonem a kvalitními doplňky.

Razer notebook Blade2

Novinka na trhu by se měla jmenovat Blade. Samozřejmě, že vás hned napadne něco temného, co se skrývá pod tímto názvem a nejste daleko od pravdy. Je to černé koťátko, které se skrývá v řadách temných sil. Velikost displeje by měla být 17,3 a tloušťka 0,88 palce.

Mimo jiné je zde podsvícená klávesnice v barvách společnosti a hned vedle také oblast zvaná Switchblade. Uživatelské rozhraní, které je vyplněno 10ti dynamickými hmatovými tlačítky pro bindování a LCD displejem, který ukáže informace ve hře nebo ho také můžete použít jako touchpad.

Razer notebook Blade

Více specifických informací o tomto modelu s názvem Razer Blade vám nyní představíme. Hmotnost 3.1 kg, díky spodní hliníkové části, která notebook odlehčí. Procesor, který se skrývá uvnitř mobilního zařízení nabídne rychlost 2.8 GHz v podání CPU Intel Core i7 2640M.

Velikost HDD sedí na hodnotě 320 GB s 7200 rpm a připojením SATA. V notebooku je zvoleno grafické rozhraní od nVidie. Jedná se o GeForce GT 555M s Optimus technologií a 2 GB GDDR5 video pamětí, která doplňuje 8 GB 1333 MHz DDR3 RAM. Tento typ se dodává společně s HD kamerou, Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, USB 3.0 portem, HDMI výstupem a integrovanou 60Wh baterií.

Cena tohoto notebooku se bude pohybovat okolo 55 000 Kč. Myslíte si, že to bude mít takový úspěch, jaký společnost Razer očekává?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT