Ze světa IT

Krvelačný notebook Blade od Razera

Společnost Razer oznámila, že v posledních měsících pracuje na novém ultratenkém notebooku s velkým výkonem a kvalitními doplňky.

Razer notebook Blade2

Novinka na trhu by se měla jmenovat Blade. Samozřejmě, že vás hned napadne něco temného, co se skrývá pod tímto názvem a nejste daleko od pravdy. Je to černé koťátko, které se skrývá v řadách temných sil. Velikost displeje by měla být 17,3 a tloušťka 0,88 palce.

Mimo jiné je zde podsvícená klávesnice v barvách společnosti a hned vedle také oblast zvaná Switchblade. Uživatelské rozhraní, které je vyplněno 10ti dynamickými hmatovými tlačítky pro bindování a LCD displejem, který ukáže informace ve hře nebo ho také můžete použít jako touchpad.

Razer notebook Blade

Více specifických informací o tomto modelu s názvem Razer Blade vám nyní představíme. Hmotnost 3.1 kg, díky spodní hliníkové části, která notebook odlehčí. Procesor, který se skrývá uvnitř mobilního zařízení nabídne rychlost 2.8 GHz v podání CPU Intel Core i7 2640M.

Velikost HDD sedí na hodnotě 320 GB s 7200 rpm a připojením SATA. V notebooku je zvoleno grafické rozhraní od nVidie. Jedná se o GeForce GT 555M s Optimus technologií a 2 GB GDDR5 video pamětí, která doplňuje 8 GB 1333 MHz DDR3 RAM. Tento typ se dodává společně s HD kamerou, Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, USB 3.0 portem, HDMI výstupem a integrovanou 60Wh baterií.

Cena tohoto notebooku se bude pohybovat okolo 55 000 Kč. Myslíte si, že to bude mít takový úspěch, jaký společnost Razer očekává?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT