Ze světa IT

TV Box A10 Media PC s Androidem

android logo freebit
Foto » Android

Ve Velké Británii se rýsuje další malá krabička, která si rozumí s Androidí televizí a nabídne samozřejmě HDMI výstup pro nekonečný digitální zážitek. Počin se jmenuje A10 Media PC, který za pouhých 70 liber /2 200 korun/ může být doma na vašem stole.

TV Box A10 Media PC s Androidem

TV Box A10 Media PC s Androidem

Pojďme se podívat na tento dobře vypadající elektronický kousek. O výkon se v tomto případě postará Allwinner A10 ARM Cortex-A8, který spadá do rodiny jednojádrových procesorů. 512 MB RAM, dva USB porty, HDMI, RCA výstup, 8 GB úložného prostoru a slot pro SD kartu dělá z modelu A10 Media PC tu nejhžavější krabičku letošního léta.

Konkurenci má v podobě nedávno představeného minipočítače jménem VIA VAB-800a nebo smrtelně laciné krabičky Raspberry Pi. Před dvěma měsíci internetový obchod Brando začal nabízet modul televizního přijímače, který ovládá systém Android. Jeho jméno zní Mini X a bude dostupný s HDMI, USB konektorem a kapacitou celé 4 gigabajty, tuto skutečnost si samozřejmě musíme také připomenout.

Má tento droidí TV Box poháněný systémem Android 4.0 ICS naději na úspěch? Myslíte si, že nahradí jednou tyto malé a výkonné krabičky vaše stolní počítače či drahé multimediální centrum? Nechme se tedy překvapit, jak zapůsobí na uživatele, kteří nejraději konzumují obsah ze své chytré televize. Rozhodně se můžete podělit do komentářů o poznatky či další informace.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT