» Mobilní telefony» Ze světa IT

Pohledný Acer Liquid Glow ze středu

Proslulý výrobce počítačů Acer představil na mobilním kongresu v Barceloně dvojici zajímavých smartphonů.

Jeden z nich jsme si už představili, byl jím Acer CloudMobile.

V tuto chvíli přichází na řadu nový Liquid Glow. Zařadí se do střední třídy, nebude však další šedou myší ve změti spousty obyčejných telefonů. Nabídne tři různá barevná provedení, a tak si vybere téměř každý. K mání bude v černé, bílé a růžové barvě.

Přední stranu zabírá 3,7 palcový displej nesoucí rozlišení 480 krát 800 pixelů. Čtyři senzorová tlačítka pod ním nejednoho pozorovatele zmatou, nasnadě je myšlenka, nesoucí Android 2.3 Gingerbread. U Liquidu se však setkáváme s novým Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

Pohonnou jednotkou se stane gigahertzový jedno jádrový křemík Qualcomm 7227A podpořený 512 MB pamětí RAM. O fotografování se postará pěti megapixelový foťák s přisvětlovací diodou. Ke standardní konektivitě se přidá NFC, které se epidemicky rozšiřuje na poli smartphone, což je jen dobře.

Tento telefon vystupuje z řady originálním designem a zajímavými parametry, popřejeme mu tedy hodně štěstí do nového života.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    Mohlo by se Vám líbit

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Mobilní telefony