Hardware

AirPods Pro jdou do prodeje s malým klišé

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

Apple v tichosti představil svoje nová bezdrátová sluchátka. Novinek je proti klasickým AirPodům mnoho. Apple AirPods Pro jsou sluchátka s aktivním potlačením hluku, které je možné vypnout. Můžete zvolit i režim propustnosti a pustit si tak do uší částečně hluk z prostředí kolem. Firma také zapracovala na propustnosti vnějšího a vnitřního tlaku. Nově se v bezdrátových sluchátkách nachází nový dynamický zesilovač.

Co je ale nepochopitelným klišé je fakt, že Apple do balení dává nabíjecí kabel s koncovkou Lightning na USB-C. Pokud tedy doma nemáte nabíječku, která nabízí jako výstupní konektor USB-C, AirPody si nenabijete. V záloze je bezdrátové nabíjení.

Apple AirPods pro
AirPods Pro jdou do prodeje s malým klišé

Jak je na tom cena? S cenou nových sluchátek to bude opět po Applovsku. Není malá a je oficiálně stanovena na 7 290 Kč pro český trh. Dostupnost sluchátek je stanovena na 4. listopadu, takže pokud bezdrátová sluchátka chcete mít doma co nejdříve, je nutné je objednávat už teď. Druhou otázkou je fakt, že každému nemusí v uchu sedět. Před jejím zakoupením si spíše AirPody Pro od někoho vyzkoušejte (v balení budou tři velikosti gumových špuntů).

Funkce nových AirPods

  • Bezdrátové nabíjecí pouzdro
  • Speciální budič Apple s vysoce pohyblivou membránou
  • Až 4,5 hodiny poslechu na jedno nabití
  • Akcelerometr na rozpo­znávání pohybu
  • Odolnost proti potu a vodě (IPX4)
  • Silikonové koncovky do uší (tři velikosti)

Takže si to shrneme. Společnost představila sluchátka s Noise Cancellingem, která zvládnou pot a déšť. Nabízí je za 7 290 Kč. Nabídnou bezdrátové nabíjení a nový standard USB-C. Sluchátka vydrží při poslechu až 4,5 hodiny – s vypnutým Noise Cancellingem o něco déle. Akcelerometr pozná váš pohyb. V novém operačním systému iOS 13.2 (již dostupný) umí předčítat přijaté zprávy. Chcete je?

AirPods pro
Společnost představila sluchátka s Noise Cancellingem

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware