Power Bank: Tesla s kapacitou 20 AhAutor: 10/03/2013 0 2014 shlédnutí

Není žádným tajemstvím, že moderní smartphony, tablety a například i hodinky, nevydrží dlouho nabité. Pokud tedy často cestujete, nebo prostě jen potřebujete dlouhou výdrž přístroje, je téměř nutností si dokoupit náhradní akumulátor. Toto řešení však není právě nejpohodlnější – lepší cesta je přenosný akumulátor, resp. Power Banka.

Tesla Power Bank - 20 000 mAh

Když se řekne „Tesla„, mnohým se vybaví elektro-spotřebiče stejnojmenné československé společnosti. V tomto případě se však jedná o pouhé označení čínského výrobku. Uvnitř Power Banky se nachází akumulátor s kapacitou 20000 mAh – to znamená, že například Samsung Galaxy S III (se standardní baterií) dobijete téměř desetkrát.  Vzhledem k rozměrům 185 x 125 x 15 mm a váze 460 gramů se jedná spíše o zařízení, které nebudete nosit denně s sebou.

V balení najdete 6 konektorů pro nabíjení telefonů (Apple, Sony Ericsson, micro USB, Nokia, Samsung, Nokia) a 10 pro nabíjení notebooků. Na přední straně najdete USB vstup s klasickým napětím 5 V, přepínač dobíjecího napětí (12, 16 a 19 V) a I/O konektor. Díky USB vstupu tak můžete nabíjet až dvě zařízení najednou.

Za 80$ (1560 Kč) tak dostanete externí akumulátor s více než dostačující kapacitou. Jak řešíte výdrž svých zařízení na cestách? Máte dokoupenou další baterii, nebo používáte nějakou Power Banku?Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!