Novinky ze světaSmartphone

Power Bank: Tesla s kapacitou 20 Ah

Není žádným tajemstvím, že moderní smartphony, tablety a například i hodinky, nevydrží dlouho nabité. Pokud tedy často cestujete, nebo prostě jen potřebujete dlouhou výdrž přístroje, je téměř nutností si dokoupit náhradní akumulátor. Toto řešení však není právě nejpohodlnější – lepší cesta je přenosný akumulátor, resp. Power Banka.

Tesla Power Bank - 20 000 mAh

Když se řekne „Tesla„, mnohým se vybaví elektro-spotřebiče stejnojmenné československé společnosti. V tomto případě se však jedná o pouhé označení čínského výrobku. Uvnitř Power Banky se nachází akumulátor s kapacitou 20000 mAh – to znamená, že například Samsung Galaxy S III (se standardní baterií) dobijete téměř desetkrát.  Vzhledem k rozměrům 185 x 125 x 15 mm a váze 460 gramů se jedná spíše o zařízení, které nebudete nosit denně s sebou.

V balení najdete 6 konektorů pro nabíjení telefonů (Apple, Sony Ericsson, micro USB, Nokia, Samsung, Nokia) a 10 pro nabíjení notebooků. Na přední straně najdete USB vstup s klasickým napětím 5 V, přepínač dobíjecího napětí (12, 16 a 19 V) a I/O konektor. Díky USB vstupu tak můžete nabíjet až dvě zařízení najednou.

Za 80$ (1560 Kč) tak dostanete externí akumulátor s více než dostačující kapacitou. Jak řešíte výdrž svých zařízení na cestách? Máte dokoupenou další baterii, nebo používáte nějakou Power Banku?

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa