Novinky ze světa IT >

All-in-One PC Asus ET2701INTI

Společnost Asus ukázala světu jeden z dalších desktopových strojů, který se pasuje do řady All-in-One počítačů s dobrou výbavou. Před nedávnem jsme si také představili o něco menší model ET 2220, jež má pro uživatele připravených palců jen 21,5. Nyní představujeme Asus ET2701INTI.

Prostorově úsporné zařízení bude nabízet 27 palcový multidotykový displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů, TFT LCD. O výpočetní výkon se v tomto případě postará procesor z dílny společnosti Intel, Core i7-3770S na taktu 3.1 GHz spolu s čipsetem Intel H61 Express. Grafická karta nebude nikterak pozadu. Nebude se jednat o žádný integrovaný čip ale o ostrou verzi karty GeForce GT 640 s pamětí 2 GB.

Model ET2701INTI dále ve svém repertoáru skrývá 8 GB pamětí DDR3 RAM, 2 TB pevný disk pro vaše data, multimediální soubory či webkameru, samozřejmě přední. Technologicky vyspělý kompaktní počítač dále uživateli nabídne podporu BD disků, slot pro SD karty, WiFi a HDMI port.

Asus ET2701INTI jest vpouštěn na světový trh s předinstalovaným operačním systémem Windows 8 v 64 bitové verzi a bude cenově dostupný za přibližně 169 800 jenů /42 000 CZK/ koncem listopadu zatím jen v Japonsku.

Určitě se o své poznatky, doplňující informace či drobné recenze podělte do komentářů níže či pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Sledujte také autora tohoto příspěvku pomocí účtu na Twitteru či Google+. Děkujeme a budeme jen rádi.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >