InternetTiskové zprávy

Alza.cz slaví sedmnácté narozeniny

alza logo

Alza.cz, největší obchod s počítači a elektronikou v České republice, oslaví své již 17. narozeniny. Druhou zářijovou sobotu uspořádá v areálu Holešovické tržnice celodenní akci pro dospělé i děti se soutěžemi o ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun.

Alza.cz slaví 10. 9. 2010 své 17. narozeniny a připravila bohatou oslavu. Ve spolupráci s vybranými partnery přiveze do Holešovické tržnice obří nafukovací atrakce, speciální truck Lenovo s nejnovějšími počítači této značky a akční show pro děti i dospělé. Ve vlastním showroomu uspořádá přehlídku technologických novinek ze světa počítačů a elektroniky, kterou doplní pohled do minulosti prostřednictvím Alza Muzea, kde jsou k vidění počítače Sinclair a ATARI.

Eshop-Alza.cz

Alza.cz slaví sedmnácté narozeniny

Alza.cz slaví 10. 9. 2010 své 17. narozeniny

K vidění budou dále například nejnovější 3D televize, tablety a návštěvníci si budou moci také zahrát nejnovější hry (např. Battlefield 3) v gamingovém stanu. Atraktivní program bude i speciálně pro ženy a děti. Alza.cz na oslavu svých narozenin připravila i řadu soutěží pro malé i velké. Soutěžit se bude o ceny, jejichž celková hodnota přesahuje 250 000 korun, přičemž hlavní cenou je terénní čtyřkolka. Dále se mohou soutěžící těšit na notebooky, tablety, fotoaparáty, tiskárny a mnohé další.

„Oslava sedmnáctých narozenin bude další z oblíbených akcí tohoto typu v Alza.cz. Už v předminulém roce jsme uspořádali Mikulášský víkend, v minulém roce pak další celovíkendové akce – například na Valentýna a u příležitosti červnového Dne dětí. Obliba těchto akcí stoupala, což se projevilo na rostoucí návštěvnosti a obrovském množství kladných reakcí, stejně tak ale i na rostoucím zájmu našich partnerů spoluúčastnit se na pořádání další akce. Proto můžeme pro všechny, kteří 10. září do Alza.cz přijdou, připravit atraktivní program, přivést nevšední a zábavné atrakce i předvést technologické novinky typu.

Pro nejmenší jsme vybrali skákací hrady

Na své si samozřejmě přijdou i ženy a děti. Pro dámy tu ke všem technickým zajímavostem máme atraktivní bonus v podobě týmu kadeřnic a vizážistek, které tu o ně budou pečovat, zatímco se děti zabaví na dlouhé řadě atrakcí. Pro nejmenší jsme vybrali skákací hrady, facepainting, dětské soutěže, dílničky, přijde balónkář nebo klaunské trio. K vidění budou naříklad karikaturisté pracující na tabletech nebo kouzelnické představení. Věřím, že na své si zde přijde opravdu každý,“ říká Jan Samko, marketingový ředitel společnosti Alza.cz.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet