Software >

První pohled na Android Jelly Bean

android logo freebit
Foto: Android

Je to pár dní, co začínáme slýchávat o cukrovince, která dobývá svět produktů s Androidem. Dne 27. června 2012 na konferenci Google I/O jsme se dozvěděli mnohé, třeba také to, že se nové produkty už nebudou stavět pro systém Ice Cream Sandwich, ale pro nový Android 4.1 Jelly Bean.

A co nám to tahle gumová fazolová cukrovina přinese? V první řadě se pozastavíme nad obnovováním displeje. Jelly Bean by měl být v tomto ohledu na mnohem vyšší časové úrovni než předešlý Android ICS.

První pohled na Android Jelly Bean
První pohled na Android Jelly Bean

Dalším grafickým plusem je trojitý buffering v jádru grafického čipu. Zvuk také doznal změn. S tímhle systémem se nespokojíme jen se stereo režimem, fazole propůjčí vícekanálový zvukový výstup, což na mobilní segment v celku ujde a rozšiřuje to pole působnosti všech zařízení s tímto operačním systémem.

Předností se stává také vyšší rozlišení ikonek u kontaktů a propracovanější aplikace pro focení a práci s fotkami. Samozřejmě, že byla vyladěna celá stabilita systému, další prvky pro bezproblémový chod systému a spuštěných nezamrzajících aplikací.

Také můžeme zmínit jeden z prvních tabletů, který používá onen systém. Je jím Nexus 7 od veleznámé společnosti Google. A co vy? Jaký máte názor na nový Android Jelly Bean?

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] článek na tomto webu byl věnován Jelly Beanu. Sladká gumová fazole se stala dalším předmětem, který se musí naučit a hlavně osvojit […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Software >