Novinky ze světa IT

Tablet Google Nexus 7 v předprodeji

Společnost Google zasvětila svou novinku do stavu předobjednávek. Ano, bavíme se o modelu Nexus 7. Cena pouhých 199 dolarů, 7 palcový Corning Gorilla Glass IPS displej s rozlišením 1280 krát 800 pixelů, to jsou hlavní stavební kameny.

Tablet Google Nexus 7 v předprodeji

Tablet Google Nexus 7 v předprodeji

Něco už jsme si o tabletu řekli v tomto článku, ale i tak si osvěžíme paměť drobnou specifikací. nVidia Tegra 3, 1 GB operační paměti, 1.2 megapixelová webová kamera a Android 4.1 Jelly Bean od Googlu. Pokud si přečteme tuto větu, je nám asi jasné, že se u tohoto produktu potkáme s tím nejlepším, co nás může právě v těchto dnech navštívit.

Celková výdrž baterie není slavnou stránkou novinky. Zde se potýkáme s osmihodinovým provozem nebo 10 hodinovým v rytmu prohlížení webových stránek. K dispozici bude v kapacitách 8 GB a 16 gigabajtů.

Na místě je standardní bezdrátová konektivita, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth a jako bonus NFC. Dalším hardwarovým příslušenstvím je akcelerometr, gyroskop s magnetometrem, mikrofon, vestavěné reproduktory a GPS. Google Nexus 7 má softwarově integrován obchod Google Apps, Gmail, Google Chrome, také samozřejmě YouTube či Google Plus.

2 x komentář, přidáš se?

  1. […] mně a služby První pohled na Android Jelly Bean Tablet Google Nexus 7 v předprodeji Samsung Galaxy S3 a první dojmy Model XXL od HTC zamíchá kartami ROG Maximus V Formula […]

  2. […] si již řekli v tomto článku, poté následovala zpráva o tom, že se nový Nexus dostává do stádia předobjednávek. Vše bylo završeno tiskovou zprávou, která nás definitivně utvrdila oficiálními […]

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa IT