Software

Nejlepší antiviry pro Android (7/2013)

virus logo
Foto: Virus

V předešlém článku jsme se zaměřili na to, jaký antivir vybrat pro svůj Android smartphone. Dnes se však zaměříme na statistiku antivirů v měsíci červenec dle testů více jak 30 odborníků z německé nezávislé společnosti AV-Test. Očíslované antiviry jsou seřazeny dle ochrany, jakou prošly v injekčních testech.

Tohle už asi neplatí, mrkni sem – Souhrn nejlepších antivirů pro Android (11/2015)

Doporučujeme řádně zvážit pro a proti, zdali má cenu instalovat antivir na tablet či smartphone s operačním systémem Android od Googlu. Musíme však brát v potaz, že se systém Android vyskytuje na mnoha zařízení, cílení a prolomení této platformy je tedy více pravděpodobné. Zvolit si tak správný antivir je základem k úspěchu neztratit data v telefonu či tabletu, znemožnit tak ovládání vašeho mobilního telefonu.

 1. AhnLab: V3 Mobile 2.0
 2. Antiy: AVL 2.2
 3. Bitdefender: Mobile Security Antivirus 1.2
 4. Kaspersky: Mobile Security 10.4
 5. Kingsoft: Mobile Security 2.3
 6. Qihoo: 360 Mobile Safe 3.9
 7. Qihoo: 360 Mobile Security 1.0
 8. Avast: Mobile Security 2.0
 9. ESET: Mobile Security 1.1
 10. F-Secure: Mobile Security 8.1

Zdroj: av-test.org

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  3 x komentář, přidáš se?

  1. Zaujímavé že o antiviroch na prvých 3 miestach som nikdy nepočul.

  2. […] antivirus, který bych doporučil určitě nainstalovat do vašeho zařízení. O nich jsme psali právě v tomto článku. V těchto dnech pro vás budeme opět připravovat deset nejlepších antivirů pro Android. […]

  3. […] umístění je vidět, že si antivir Avast decentně polepšil oproti červenci roku 2013. V průměru je vidět, že se v žebříčku stabilně drží antivir od AhnLab. Z výsledků je […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Software