Software

Google Play: AnTuTu Benchmark 3

google play logo
Foto: Google Play

Pokud patříte mezi ty, co si svůj smartphone občas proženou nějakým testem výkonu tu máme přívětivou a hlavně aktuální informaci. Právě v těchto hodinách je již na Google Play dostupná aktualizace 3.0.1 pro benchmark AnTuTu, můžete tedy vyrazit a začít stahovat aplikaci pro měření výkonu.

Google Play: AnTuTu Benchmark 3

Google Play: AnTuTu Benchmark 3

Určitě tento mobilně laděný program znáte, ne třeba ho tedy nějak dlouze představovat. Můžeme jen uvést, že se aktualizace soustředí na nové telefony s 3D podporou zobrazení. AnTuTu 3.0.1 se tak skvěle hodí pro testování těch nejrychlejších smartphonů světa, třeba nového počinu z dílny HTC. A jak že první testy dopadly?

Určitě teď tápete, ne nemyslíme HTC One X /levá část benchmarku/ ani One X+, bavíme se zde o velice výkonném chytrém telefonu HTC Droid DNA, jež do své nabídky zařadil americký operátor Verizon. Shodou okolností se nám také podařilo zjistit, jak si právě Droid DNA v testu stál, dle informací zaznamenal přes 18 000 bodů. To znamená, že porazil i Samsung Galaxy Note II, jehož test je k vidění na pravé straně obrázku.

Přednosti aktualizace benchmarku AnTuTu 3.0.1:

  • Nový OpenGL ES 2.0 3D také pro herní výkon v 3D
  • Zcela nová měření 2D režimu v herní výkonnosti
  • Přidána stránka na porovnání skóre s teplotou zařízení
  • Aktualizace italského a ukrajinského jazyka
  • Další úpravy pro bezproblémový chod

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Už stahuji a taky si testnu můj telefon, jak na tom s výkonem vůbec bude. Snad na mě nebude čekat konec tabulky se skórem… 😀

    1. Můj Ascend G300 udělal v tomto benchmarku 3960 bodů, což není mnoho. 🙂 Ale i tak jsem za tento výkon moc rád, asi budu muset stáhnout nějakou ulitku na overclock.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software