Mobilní telefonyZe světa IT

Známe bližší specifikaci iPhonu 5

apple logo

Cupertinský Apple přinese další dobře vypadající jablečný produkt. Mobilní kousek nahradí iPhone 4S a jmenuje se iPhone 5. V iPhonu 4S je osazený procesor A5 S5L8940X a nový iPad vlastní S5L8945X. Apple A5 je tedy prioritním pro dnešní jablíčka, třetí generace iPadu užívá Apple A5X. Nový iPhone by dle informací mohl tedy obsahovat další řadu, Apple A6.

Známe bližší specifikaci iPhonu 5

Známe bližší specifikaci iPhonu 5

Procesory z řady A6 nabídnou až 4 jádra, která budou taktována přibližně v hodnotách 1 až 1,5 gigahertz. Jako grafický čip má být použitý křemík SGX543RC, který se do finální podoby ještě dostane.

Také se nám potvrdila kapacita paměti RAM, bude v hodnotě jednoho gigabajtu. Není to málo Bezdrátovou konektivitu bude zabezpečovat nový čip od Broadcomu s označením BCM4334, který je posazený na nové technologii, jež bude díky své výrobě zajišťovat nižší spotřebu produktu.

Dále plně zvládne bezdrátové technologie WiFi IEEE 802.11, Single-Stream MAC/baseband/radio, Bluetooth 4.0 + HS a FM příjem. V obzoru je taky podpora vysokorychlostních sítí LTE. Díky snižování velikosti použitých komponentů by se do modelu Apple iPhone 5 mohla dostat baterie s vyšší kapacitou, což ještě není podložené ani vyvrácené.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony