Mobilní telefonyZe světa IT

Apple iPhone 4S jde na dračku

apple logo

Opravdu skvělým startem se může pochlubit společnost Apple. Novinka jménem iPhone 4S jde na dračku, objednávky překročily jeden milión předobjednaných kusů. Předchůdce bez písmena S na tom byl o 400.000 méně.

Apple iPhone 4S jde na dračku

Apple iPhone 4S jde na dračku

„Zaznamenali jsme neuvěřitelnou reakci zákazníků na iPhone 4S,“ řekl Philip Schiller, Apple senior viceprezident pro celosvětový marketing produktů.

Apple iPhone 4S běží na ostříleném systému iOS 5 a přináší prodlouženou životnost baterie. Oplývá podporou datových toků HSDPA 14.4Mbps, dvoujádrovým procesorem A5 a 8 megapixelovým čipem, který je schopný nahrávat video v rozlišení 1080p.

Cena produktu je jako vždy odstupňována kapacitou. 16 GB kus je dostupný za 199 dolarů v přepočtu 3660 korun, 32 GB 5490 CZK a 64 GB za přibližně 7300 korun českých. Vše je postavené na dvouleté smlouvě, oficiální ceny pro naši republiku by měly vypadat asi takto. Nejmenší svou kapacitou bude dostupný za 15.600 korun a největší za celých 20 tisíc.

Jablíčka se vykutálí tento pátek zatím v USA, Kanadě, Austrálii, Velké Británii, Francii, Německu a Japonsku.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

6 Comments

  1. Tak to je má celá výplata. 🙂

  2. Budeš muset začít šetřit, na Vánoce to snad půjde o trošku dolů, to už se snad ohřeje nová pětka na trhu. 🙂

  3. Jen mě řekněte proč je to tak drahý. 15 tisíc by jsem byl ochotný dát!

  4. Tak dle testů je výkon Ska opravdu slušný. Špatně řečeno, dvojnásobný. Takt procesoru je položen na 800 MHz, cože je méně, jak u iPadu 2.

  5. „IPhone 4S má zaděláno na skvělý start s více než čtyřmi miliony prodaných kusů v prvním víkendu, je to více než dvojnásobek u předešlého iPhone 4 během prvních tří dnů,“ řekl Philip Schiller.

    Dual-Core balení iPhone 4S je k dispozici v USA, Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Japonsku a Velké Británii, v dalších 22 zemích se dočkáme 28. října. Apple také ukázal, že více než 25 milionů lidí používá své nejnovější IOS Release (IOS 5), a že více než 20 milionů se přihlásilo ke službě iCloud.

  6. Apple ukazuje světu jeho sílu. V tomto ohledu je naprosto geniální a nemá konkurenci! Vzdejme hold Jablku!

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony