Mobilní telefony

Klevety: iPhone 6 jde s dobou

apple iphone logo finalni
Hlavní TAG » iPhone

Čtečka otisku prstů, safírové sklíčko, 64bitový procesor a nakousnuté jablko spolu s operačním systémem iOS 8 dávají dohromady zbrusu novou podobu přístroje od společnosti Apple. Již tento rok bude představený nástupce iPhonu 5S, který podle poslední známe specifikace nabídne větší displej a tenčí tělo.

Apple iPhone 6 nebude tím (první specifikace zde), čím si většina uživatelů myslí. Podle zahraničních zpráv by mohl nový mobil opravdu nabídnou větší displej, a to přesně o 4,7 palcích. První grafické rendery mluví o tenčím těle, které bude na stranách zaoblené. Je pravdou, že zkušenosti uživatelů mluví za své. Podle uživatelů, kteří iPhony nepoužívají, jejich tělo nepříjemně řeže do ruky.

Smartphone Apple iPhone 6 (iOS 8)
Klevety: iPhone 6 jde s dobou

Nový iPhone 6 by tedy mohl nastolit desingnový mír na poli zaoblených hran, větších displejů a nového procesoru Apple A8 s 64bitovou architekturou a dvěma jádry. Do řady Apple iPhone může také zavítat smartphone s 5,5 palcovým displejem a názvem iPhone 6 Max, jež by mohl uživatelům přinést větší komfort při čtení internetových stránek. Nový jablečný produkt by měl dle posledních zahraničních zpráv vážit pouze 113 gramů, což je chválihodné číslo. Na obrázku výše je iPhone páté generace, nový Apple iPhone 6 a možná i Apple iPhone 6 Max s 5,5 palcovým displejem.

Úložná paměť nebude tím, co by v jádru telefonu zaostávalo nad dalšími čipy. Standardně bude nabízena 16, 32, 64 a možná i 128 gigabajtová varianta, a to opět v několika barevných provedeních. Jak na tom bude konečná cena? Opět nic povzbuzujícího pro potencionální zákazníky. 16GB verze iPhonu 6 od Applu se může pohybovat na hranici 18 000 korun, což je na takto vybavený smartphone opravdu mnoho peněz. K zamyšlení ke koupi cena rozhodně je.

Na trhu můžeme najít víceméně i lépe vybavené mobilní telefony, například s Androidem. Nicméně jako kladné přičteme novému iPhonu 6 prostředí a propojení s ostatními službami a produkty Applu. Zabezpečený systém a další výhody iOSu jsou také k zamyšlení před koupí nového zařízení. A jaký na to máme názor? Určitě je ještě dělat předčasné závěry o tom, jak nový iPhone bude vypadat. Máte doplňující informace či přesnější technické parametry? Určitě se o ně podělte do komentářů níže. Děkujeme za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony