Tiskové zprávy

Apple představil program své každoroční softwarové Worldwide Developers Conference

WWDC 2022
Foto: apple.com, Tag: WWDC 2022

Společnost Apple představila program své každoroční konference Worldwide Developers Conference (WWDC 2022), včetně hlavní přednášky a konference Platforms State of the Union, a sdělila vývojářům další informace o tom, co se dozvědí a co zažijí.

WWDC22 je pro všechny vývojáře zdarma a pomáhá vývojářům a designérům prozkoumat nejnovější technologie, nástroje a frameworky, které přicházejí do iOS, iPadOS, macOS, tvOS a watchOS. Po celý týden se budou moci vývojáři spojit přímo s inženýry a designéry Applu v laboratořích a digitálních salóncích, kde jim poradí, jak vytvářet inovativní a platformově odlišné aplikace a hry.

Apple Keynote


Konferenci WWDC22 zahájíme prvním pohledem na převratné novinky, které se na platformách Apple objeví ještě letos. Projev na keynote bude k dispozici na webu apple.com, v aplikaci Apple Developer, v aplikaci Apple TV a na YouTube, přičemž po skončení streamu bude k dispozici přehrávání na vyžádání.

Apple představil program své každoroční softwarové Worldwide Developers Conference
Apple představil program své každoroční softwarové Worldwide Developers Conference

Stav platforem

Vývojáři se dozvědí, jak mohou své aplikace posunout na vyšší úroveň, a to díky hlubšímu seznámení s novými nástroji, technologiemi a pokroky napříč platformami Apple. Platforms State of the Union se bude vysílat prostřednictvím aplikace Apple Developer a webu Apple Developer.

Ceny Apple Design Awards každoročně oceňují a oslavují umění, řemeslnou zručnost, kreativitu a technické znalosti, které vývojáři Apple do své práce vkládají. Předávání cen Apple Design Awards se bude vysílat prostřednictvím aplikace Apple Developer a webu Apple Developer.

Přístup k odborníkům

Na konferenci WWDC22, která obsahuje 175 podrobných videozáznamů ze zasedání, se setkáte s nejnovějšími nástroji a technologiemi, abyste vývojářům umožnili dozvědět se, jak mohou vytvářet aplikace nové generace.

Členové programu Apple Developer Program, členové programu Apple Developer Enterprise Program a držitelé ocenění 2022 Swift Student Challenge si mohou vyžádat individuální schůzky v laboratoři s odborníky společnosti Apple, kteří jim poradí, jak implementovat nejnovější technologie, dodržovat osvědčené postupy a navrhovat své aplikace.

Od 7. června budou videa ze sezení denně zveřejňována v aplikaci Apple Developer a na webových stránkách Apple Developer.

Aktivity

Kromě sezení a konzultací v laboratořích budou inženýři a designéři společnosti Apple po celý týden pořádat aktivity v digitálních saloncích, které vývojářům pomohou zapojit se do technických diskusí, získat odpovědi na své otázky a navázat kontakt s komunitou. Vyzkoušejte si kódovací nebo návrhářskou výzvu, zúčastněte se otázek a odpovědí, setkejte se s přednášejícími zasedání a dalšími možnostmi.

Studentská výzva ve Swiftu

Dnešním vyhlášením vítězů soutěže Swift Student Challenge Apple pokračuje v oslavě studentských vývojářů z celého světa. Tato akce dává studentům všech věkových kategorií příležitost ukázat svou lásku ke kódování vytvořením vlastního projektu aplikace Swift Playgrounds.

Vývojářská aplikace

Aplikace Apple Developer App je skvělý způsob, jak prožít konferenci WWDC22 na Macu, iPhonu, iPadu a Apple TV, s každodenními aktualizacemi a upozorněními na nejnovější zprávy, obsah a aktivity. Vývojáři mohou procházet obsah podle témat, registrovat se do digitálních salonků a na individuální konzultace v laboratořích, sledovat videa se svými kolegy pomocí SharePlay, kopírovat kód přímo z videí ze zasedání, číst tematické články a další.

Vývojáři mají také přístup k veškerému obsahu konference WWDC, registraci, novinkám, příběhům o funkcích a dokumentaci na stránce developer.apple.com.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy