Ze světa IT

Hřiště: Dřevorubecká hra Timberman

V minulém díle jsme tu měli na ukázku trošku vylepšenou a celkově předělanou verzi Flappy Bird – tedy Flappy Golf. Ano, má to své kouzlo, avšak u postřehových her chvíli ještě zůstaneme. Nyní tu pro vás máme hru Timberman, s kterou si zajisté užijete spoustu zábavy.

Avšak nyní k samotné hře. Timberman, dřevorubec, kterého nic nezastaví funguje na podobném principu jako ta slavná hra s létajícím ptáčkem. Co je podobného? Jednoduchá grafika, jednoduché ovládání, avšak složitá obtížnost. Úkolem celé hry je vyhýbat se větvím, doslova. Během hraní musíte kácet stromy a uhýbat se před větvemi a ještě se držet jakéhosi časového limitu.

Hřiště: Dřevorubecká hra Timberman

Co se však stane, když se nevyhnete větvi? Bohužel, hra skončila a na místě, kde kdysi stával dřevorubec je malinký hrobeček, hold při takové rychlosti se nedá stíhat vše. Abychom byli upřímní, aplikace se na Google Play neumístila na předních pozicích, ale o popularitu se tentokrát postaral Apple, který tuto arkádovou a svým způsobem i návykovou hru umístil mezi výběr aplikací. To umožnilo hře celkem rychlý nárůst stahovanosti.

Dále o této hře také napsali celkem populární internetová média, jako například TechCrunch, takže lze předpokládat, že je jen otázkou času, kdy se z autora stane milionář, jako tomu bylo u Flappy Bird.

  • Jednoduchá a celkem povedená arkádová hra
  • Dělaná na způsob Flappy Bird
  • Zařazená Apple ve výběru aplikací
  • Jednoduché ovládání
  • Možnost výměny postav

Pokud se vám hra líbí, stáhněte si ji na Google Play nebo na App Store a dejte nám vědět do komentářů, jak se vám hra líbila a jaký máte rekord! Má takto jednoduše laděná hra naději na úspěch? Nebo se jedná o hru, která při dosažení třetího levelu omrzí?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT