Kryptoměny

Bitcoin versus ANON: Výzva vládě od Anonymous k volbám 2017

bitcoin logo final
Foto: freebit.cz, Tag: Bitcoin

České hnutí Anonymous zveřejnilo na YouTube video k volbám 2017 (Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017). Hnutí za svobodu je anonymní a na sobě nezávislé. Nehierarchické. Do povědomí internetových komunit se začalo dostávat v roce 2003 na základě automaticky generované přezdívky přispěvatele na stránkách 4chan.org a jim podobných. Z videa je zřejmé, že se hnutí nelíbí regulace a správa Bitcoinu jako krytoměny. O původu videa se dá samozřejmě spekulovat.

Ale jedná se o obsah, které je nutné šířit dále. Spousty uživatelům se video jeví jako propagace kryptoměn všeobecně. No, posuďte sami. A pokud by video nezaujalo, můžete se podívat kolik financí leží v kryptoměnách nebo jak získat Bitcoin. A pokud sledujete nové informace, tak jste si určitě přečetli, že BTC dosáhl hodnoty přes 6000 USD (132 754 CZK). Tomu se říká růst. Příjemnou zábavu při sledování.

Podívejte se na komentáře pod videem:

Video dobrý, ale dělat ze sebe Anonymous? YT účet založený dnes? Klidně jste YT účet mohli pojmenovat jako crypto tipy. (Blade)

První video se kterým absolutně souhlasím. Jen pozor! Bitcoin není zcela anonymní! Lehce se dají dohledat všechny transakce v Blockchainu. Pro absolutní anonymitu jsou tu měny jako Monero, Zcash. (bhaktiman)

Pro většinu z vás… Anonymous je hnutí, není to organizace nebo člověk. Dá se říct že každej z nás může bejt „Anonymous“, pokud máte stejný cíle a myšlení. A to svoboda internetu. Jasně že masku si můžete kdekoliv koupit, ale ta maska symbolizuje tohle hnutí. (DaxyCZ)

Pánovi asi vypadl mozek a hlásá nesmysly. Pokud někdo nakoupí Bitcoiny – je to nákup ceniny a tak to bude vždy v účetnictví evidováno. Všechny další transakce jsou takto stejně evidovány. Kecy pro blbce ve všech bodech. Jediné co by se časem mohlo stát, že to bude pro platební transakce v daleké budoucnosti. Jinak pouze kecy a předčasná reklama na Bitcoin. Nemusí se ani skrývat za masku to přece mohl udělat se svou vizáží, není to nic špatného – je to názor – akorát by každý, kdo si to pustí viděl, co je to za blbce. (Miroslav Kouba)

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Aha pán je znalec, ale nemá o BTC nejmenší informace. Není to jen o kurzu. Je to o svobodě.

    1. Fajn den, Davide. Děkujeme za komentář. Není to pouze propaganda Bitcoinu? Každopádně to video má něco do sebe. Prima den, redakce FreeBit.cz

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny