InternetMobilní telefonyZe světa IT

150 Kč: Bleskmobil naděluje bonusový kredit

Blesk mobil logo

Jeden z prvních českých virtuálních operátorů, Bleskmobil rozdává bonusový kredit v hodnotě 150 Kč všem novým zákazníkům této virtuální sítě. Získání kreditu zdarma je velmi jednoduché, kupón pro aktivaci bonusového kreditu naleznou čtenáři již 3. prosince v dceřiných novinách Blesk.

Blesk kupón s unikátním kódem

V úterý 3. prosince vyjde na každé titulní straně deníku Blesk kupón s unikátním kódem, který opravňuje majitele nových SIM karet zakoupených a aktivovaných od 3.12. 2013 do 6.1. 2014 k získání bonusového kreditu 150 Kč. Bonusový kredit bude zákazníkům přičten k stávajícímu kreditu na základě SMS zprávy zaslané dle návodu na kupónu či postupu na oficiálních stránkách samotného Bleskmobilu.

Blesk-mobil

150 Kč: Bleskmobil naděluje kredit

Mobilní číslo si můžete 1x měsíčně změnit

Na stránkách se také dočteme to, že pro všechny stávající a nové zákazníky mají výroční dárek – volání za 1 Kč/1 min na jedno zvolené mobilní číslo v ČR po celý 1 rok. Mobilní číslo si můžete 1x měsíčně změnit. SIM kartu Bleskmobilu si můžete pořídit jednoduše, buďto online přímo na webu za 185 Kč – kde jest na SIM kartě 150 Kč kredit a 35 Kč je účtována pošta. Popřípadě ve vybraných trafikách, kde je k dostání deník Blesk.

Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem k operátorovi přejít, doporučujeme si nejdříve přečíst smluvní podmínky společnosti Bleskmobil. Poté už jen stačí vyrazit do města a navštívit nějakou z větších trafik, kde bude SIM karta určitě k mání. Pokud však chcete zůstat v teple domova, kartu si je možno za 35 Kč objednat i domů do poštovní schránky.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet