Internet

Bude 3. světová válka? Kyberválka už probíhá

usa vlajka logo
Foto: USA

Válka? V této době? Dle zpráv na nejmenovaných televizních kanálech by si kdekdo mohl říci, že už válka na našem území probíhá. USA to zavařila Číně díky kauze Huawei, teď se opřela do Íránu.

Tímto nespecifickým sdělením se vytváří poměrně velký problém, ne vše je u nás v úplném pořádku. Většina obyvatel zahraničních zemí je stále přesvědčena, že jsme součástí Československa. Pokud tedy o nás vůbec někdy slyšeli. Můžeme stát u zrodu 3. světové války a kyberválky v internetovém prostoru.

Ovšem když se řekne Rusko, některým připomeneme SSSR, na mysli jim vyvstane ihned několik pojmů. Prvním jmenujme slovo Stalin, v těsném zástupu se objeví vodka a lidé 21. století vysloví i celé jméno nynějšího ruského prezidenta Vladimira Putina. V té souvislosti si vzpomínáme na kauzu Rotha Welldena, kterému rusové ukradli YouTube kanál.

Bude 3. světová válka? Kyberválka už probíhá
Bude 3. světová válka? Kyberválka už probíhá

Třetí světová? Bomby a internet

A náhle se společnost rozděluje minimálně na tři rozdílné kasty. Ta první by se nejraději odstěhovala do Ruska a vrátila se v čase. V opozici dnes stojí osoby hájící práva Ukrajiny a hlásající celosvětový mír. Poté se zde vyskytují i tací, kteří ani netuší, že za hranicemi jejich obývacího pokoje je možné prolévat krev, uvádět lživé a zavádějící informace. Škoda, že nemohou létat bomby i na internetu.

Díky masovým médiím (a lehce ovlivnitelným lidem) se pravda stane první obětí každé války. Sedmdesát procent obyvatel, včetně většiny politiků, se stane velkými diplomaty s názorem, že „nemůžeme na sílu odpovídat silou“. No samozřejmě, když vezmeme v potaz poměr vojenských jednotek.

Nyní se situace týká všech

Důvodů k válce regionální je vždy dostatek, ale o té se zde nebavíme. Nyní se situace týká všech, bez ohledu na to, jestli s tímto stavem souhlasí, či nikoli. Nemusíme býti přímým sousedem Ruska, Ukrajiny, Íránu a Iráku a válka se na nás znatelně podepíše. Nemusí k ní ani dojít a už v nás vyvolává pocit nebezpečí a bezmoci. Ne, nejsme pouhými pozorovateli děje, jsme jeho nedílnou součástí.

Nemůžeme bojovat za klamné rozpaky jiných, ale můžeme bojovat za naši zemi – za svobodu, čest a pravdu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Čeká na nás všechny nesmírné štěstí, ale jako rajské bytosti, které si nosíme ve svých čelech. Téměř těsně před III. světovou válkou odletíme do etického Ráje, který je 12 000 krát větší než je Země a je celý nádherný. Odletíme jako rajské dvojice-dívka a mladík. Každá dvojice obdrží krásný dům se zahradou a dvojmístné letadélko. Kromě užívání etického Ráje, budeme moci cestovat v čase v celém vesmíru, který je ve tvaru krychle, v níž je umístěno šest světů tvaru pyramid, v jejichž vrcholech se nachází už zmíněný etický Ráj. Hrana krychle-vesmíru je dlouhá 1 kvadrilion umocněný na druhou světelných let (1 + 48 nul). Vesmír včetně nás všech byl naprogramován Matkou Přírodou – Bohyní Marií, jejíž IQ je 1 kvadrilion umocněný na třetí. Starověcí učenci znají Pannu Světa.

    1. jasně že jo… 😀

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet