HardwareMobilní telefonyZe světa IT

Camera Grip pro Lumii 1020

Při představení Lumie 1020 jsme spolu s zařízením ještě mohli spatřit zadní kryt, kterému Nokia říká Camera Grip. Jedná se o přídavné příslušenství, které doplňuje ostatní funkce obvykle dostupné pro samostatné fotoaparáty jako je vestavěný xenonový blesk či mechanická závěrka digitálního fotoaparátu.

Camera Grip pro Lumii 1020

Jako další plus se jeví vestavěný akumulátor, kterým lze v terénu dopovat samotný telefon, navýšíte si tak kapacitu akumulátoru (2000 mAh) o 1020 mAh. Akumulátor lze nabíjet pomocí microUSB konektoru, rozměry grupu jsou 145 x 74,6 x 27,2 mm. Nokia Camera Grip (PD 95G) disponuje také konektorem pro nasazení na stativ. Na trhu se objeví během tohoto měsíce za předpokládanou prodejní cenu 79 USD – přibližně 1600 Kč.

Chcete se o novém smartphonu Nokia Lumia 1020 dozvědět více? Navštivte tiskovou zprávu přímo od Nokie nebo náš první report a podrobnou specifikaci „fotosmartphonu“ si tak v klidu vychutnejte v pohodlí počítače.

Nokia Lumia 1020 stativ

Líbila se vám tato zajímavá novinka? Buďte sexy a sdílejte ji na Facebooku, Twitteru či G+ pomocí ikonek na začátku článku. Sledujte nás také na naší Google+ stránce, kde s námi můžete samozřejmě o této novince také diskutovat. Děkujeme za vaši aktivitu také v podobě přidání komentáře pod tímto článkem.

Zdroj: Nokia.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware