Tiskové zprávyZe světa IT

CeBIT 2016 Preview v Hannoveru už 20. ledna

CeBIT logo

Hannover. Nejdůležitější a nejmezinárodnější mediální akce k veletrhu CeBIT začíná o týden dříve, než bylo původně plánováno. O náplni veletrhu CeBIT chceme novináře a bloggery 20 zemí informovat už dříve. Posunutím termínu CeBIT Preview plníme přání trhu,“ říká Hartwig von Saß, mluvčí veletrhu CeBIT v Hannoveru.

Cebit 2016 mapa akce

CeBIT 2016 Preview v Hannoveru už 20. ledna

Veletržní správa Deutsche Messe využije pro CeBIT Preview poprvé část nové haly č. 19 určenou pro nejrůznější zasedání. „Nová hala poskytne podnikům a novinářům ty nejlepší podmínky pro tuto významnou informativní akci,“ říká Hartwig von Saß. Firmy tak mohou využít toto skvělé prostředí, aby upozornily mezinárodní zástupce médií na své inovace prezentované na veletrhu CeBIT, digitální řešení nebo nové obchodní modely. CeBIT Preview v Hannoveru je pro firmy vystavující v Hannoveru tou nejlepší příležitostí k včasnému navázání kontaktů s klíčovými mezinárodními médii a bloggery digitální scény.

Den začne tiskovou konferencí k veletrhu CeBIT 2016 a potom se pozornost zaměří na firmy, které při prezentacích v němčině a angličtině představí novinářům své produkty a řešení. Odpoledne se uskuteční další tiskové konference firem, které vystavují na veletrhu CeBIT. Akci zakončí After-Show-Party. Tématické rozmístění v halách můžete najít v .pdf zde.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy