Ze světa IT

Ramos W28: Levný 7 palcový tablet

Ramos, jedna z méně známých společností zabývající se elektronikou před několika měsíci představila tablet poháněný systémem Android 4.0 ICS, nese jméno W22PRO. Vlastní 9,7 palcový kapacitní IPS displej s rozlišením 1024 krát 768 bodů. Dnes tu máme ale o něco menšího brášku jménem W28.

Levný tablet Ramos W28

Jedná se o 7 palcový tablet, který právě v těchto dnech do své nabídky uvedl čínský eshop Ownta.com. Kapacitní displej vlastní rozlišení 1280 x 800 bodů, přesněji se jedná o IPS multi-dotykovou obrazovku. Srdcem celého zařízení se stává ARM-ový dvoujádrový Cortex-A9 na taktu 1.5 GHz, jež je doplněný o grafický čip Mali-400.

Dále specifikace tohoto tabletu propůjčí 1 GB DDR3 RAM, 16 GB úložného místa, slot pro karty microSD až do kapacity 32 gigabajtů, 0.3 MP přední VGA kameru, plnou podporu 1080p Full HD video přehrávání, Flash a také 3G podporu pomocí externího modulu. Samozřejmostí jsou OTG funkce, WiFi, USB port a 3 000 mAh baterie, jež neslibuje moc dlouhý provoz na nabití.

Ramos W28 je stavěný pro operační systém od společnosti Google, přesněji se jedná o Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich a může být váš za pouhých 152 dolarů, tedy 2 950 Kč. Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi.

Našli jste cenově výhodnější model, třeba i od jiného výrobce? Podělte se o něj, diskuze je otevřená. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT