Tiskové zprávy

Coinbase zajišťuje krypto úschovu pro společnost Novi

coinbase logo
Foto: coinbase.com, Tag: Coinbase

Společnost Facebook si vybrala společnost Coinbase jako partnera pro úschovu peněz v rámci pilotního projektu nové digitální peněženky Novi, která umožňuje lidem posílat a přijímat peníze do zahraničí okamžitě, bezpečně a bez poplatků.

V rámci pilotního projektu podporuje společnost Coinbase službu Novi prostřednictvím služby Coinbase Custody, která zajišťuje bezpečnost prostředků uživatelů díky vlastní, plně oddělené funkci chladírny pro správu soukromých klíčů.

Uživatelé Novi, kteří se mohou zúčastnit pilotního projektu, mohou prostřednictvím svého účtu Novi získat Pax Dollar (USDP), který bude Novi držet v úschově u Coinbase Custody. Uživatelé Novi si pak budou moci mezi sebou okamžitě převádět USDP.

V rámci společnosti Coinbase Custody Trust Company

Prostředky uživatelů Novi budou uloženy v rámci společnosti Coinbase Custody Trust Company, kvalifikovaného správce a newyorské společnosti s ručením omezeným. Společnost Coinbase Custody Trust Company je regulována newyorským ministerstvem finančních služeb a je svěřenským správcem podle bankovního práva státu New York.

Noví uživatelé také mohou využívat výhod špičkového pojistného programu společnosti Coinbase Custody, který zahrnuje pojistku proti komerčním trestným činům ve výši 320 milionů dolarů.

Coinbase Custody je přední kryptoměnová platforma a správce, který na své platformě bezpečně spravuje kryptoaktivum v hodnotě 180 miliard dolarů (k 30. 6. 21). Za posledních devět let si Coinbase vytvořila hluboké odborné znalosti v oblasti bezpečné a škálovatelné kryptoinfrastruktury, kterou jsme původně vybudovali pro napájení vlastních aplikací první strany.

Podpora stakingu, financování a přístup k DEFI

Poté jsme tuto infrastrukturu zproduktivnili a nyní dodáváme naše bezpečná infrastrukturní řešení zbytku trhu. Patří sem naše špičková řešení pro úschovu, algoritmické provádění obchodů na více místech, podpora stakingu, financování, přístup k DEFI, dodržování předpisů a analýza trhu a dat na řetězci.

Věříme, že v budoucnu bude každá společnost kryptografickou společností, včetně fintech platforem, bank, sociálních médií, herních společností a spotřebitelských značek. Naším cílem je vyzbrojit je co nejlepšími nástroji, aby jejich vlastní uživatelé měli prvotřídní zkušenosti a mohli se podílet na kryptoekonomice. Chcete-li se dozvědět více o celé sadě produktů a služeb Coinbase Institutional, klikněte zde.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy