Mobilní telefony >

Developer edice pro HTC One

Z Ameriky přicházejí nové zprávy o uvolnění developer edice (HTC One Developer Edition) operačního systému Android 4.3 Jelly Bean pro smartphone HTC One. O této skutečnosti jsme poukázali také v tomto článku, kde potvrdil spěšný příchod aktualizace na Android 4.3 prezident americké divize Jason Mackenzie společnosti HTC.

Není však ještě zcela jasné, zdali se v operačním systému objeví nové HTC Sense 5.5, či ještě aktuální verze 5.0 splňující požadavky uživatelů na celém světě. Můžeme být tedy kladně naladěni na další informace v podobě aktualizací, popřípadě drobné opravy softwarové výbavy fotoaparátu, který v tmavém prostředí dodává do fotografií fialový nádech.

HTC_One

Oprava tohoto problému by pak měla být dostupná přímo v tomto aktualizačním balíčku, popřípadě v nějaké z dalších aktualizací samotného jádra zařízení. Této opravy se však určitě dočkáme v co možná nejkratším termínu, jelikož se jedná o vlajkovou loď tchajwanského výrobce té nejvyspělejší mobilní elektroniky.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. […] také slíbil Android 4.3 Jelly Bean co nejdříve, byla také uvolněna aktualizace odemčené developer verze, a podobně přijdou aktualizace i pro kanadské zákazníky. Není však ještě zcela jasné, […]

  2. […] slíbil Android 4.3 Jelly Bean co nejdříve, byla také uvolněna aktualizace odemčené developer verze, a podobně přijdou aktualizace i pro kanadské zákazníky. Není však ještě zcela jasné, […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Mobilní telefony >