Tiskové zprávy

Dostupnost a ceny nových sluchátek Galaxy Buds Pro pro ČR

Galaxy Buds Pro
Foto: Galaxy Buds Pro

Dosud nejlepší sluchátka značky Samsung se pyšní jedinečnou kvalitou zvuku, inteligentním systémem ANC, bohatými možnostmi konektivity a atraktivním provedením.

Společnost Samsung Electronics dnes představila svá nejnovější sluchátka Galaxy Buds Pro. Sluchátka se „špuntovou“ konstrukcí se vyznačují vynikajícím zvukem, špičkovou kvalitou hovorů, inteligentní technologií aktivního potlačení hluku (ANC) a bohatými možnostmi konektivity, takže je lze připojit k celé řadě zařízení. Mezi další přednosti patří i moderní, elegantní design. Dosud nejlepší sluchátka značky Samsung usnadní majitelům práci i zábavu. 

Lidé hledají technologie, které jim usnadní přechod na nový styl a způsob života. Díky tomu roste poptávka po sluchátkách typu true wireless a zákazníci od nich očekávají stále více,“ prohlásil TM Roh, prezident a ředitel divize mobilních komunikací Samsung Electronics. „Sluchátka Galaxy Buds Pro jsou miniaturní, ale představují veliký krok vpřed. Uživatelé se mohou těšit na skvělý zvuk, díky němuž se stanou i každodenní maličkosti jednou velkou radostí.“

Sluchátka Galaxy Buds Pro
Sluchátka Galaxy Buds Pro

Vynikající kvalita zvuku i hovorů 

Ke špičkovým sluchátkům pochopitelně patří skvělý zvuk. Ať už je používáte pro poslech hudby při běhání nebo podcastů cestou do práce, na kvalitě audiopřenosu záleží vždy v první řadě. Sluchátka Galaxy Buds Pro v tomto ohledu opravdu potěší – woofer s průměrem 11 mm se stará o náležitě dunivé basy, doplňuje ho výšková membrána neboli tweeter s 6,5 mm a minimálním zkreslením. Žádná sluchátka značky Samsung ještě nezněla lépe, uživatelé se mohou těšit na vyvážený dynamický zvuk, ať už dávají přednost hiphopovým rytmům nebo třeba vážné hudbě. 

Jenže dnes už sluchátka neslouží jen k zábavě – mají velký význam i pro pracovní komunikaci a více než v minulosti tak záleží na kvalitě hlasových přenosů. Sluchátka Galaxy Buds Pro dovedou oddělit hlas od nevítaných ruchů pomocí tří mikrofonů a technologie rozpoznávání hlasu Voice Pickup Unit (VPU), takže vás druhá strana vždy dobře uslyší. Jeden z vnějších mikrofonů má i mimořádně velký odstup signálu od šumu, takže dokáže výborně eliminovat i neurčitý ruch v pozadí. Kromě toho Samsung vybavil sluchátka Galaxy Buds Pro nejnovějším větrným filtrem – vítr eliminuje jak tvar s minimální kontaktní plochou, tak i speciální komora a filtr. Tím pádem je úplně jedno, že kolem zuří živly, na kvalitu hovoru to nemá žádný vliv.

Nejchytřejší technologie ANC, jakou špuntová sluchátka kdy měla

Se sluchátky Galaxy Buds Pro tak uslyšíte, co slyšet chcete, a ostatní zvuky vás nebudou rušit. Postará se o to mimo jiné ANC neboli systém tlumení okolního ruchu, vůbec nejchytřejší, jaký byl na true wireless špuntových sluchátkách kdy k dispozici. Chcete-li se soustředit na práci nebo prostě jen na chvíli „vypnout“ a nevnímat okolní svět, lze ruchy z pozadí eliminovat až z 99 procent (intenzitu tlumení je možné nastavit podle libosti).

Naopak funkce okolního zvuku Ambient Sound umožňuje okolní zvuky až o 20 decibelů zesílit, takže i se sluchátky uslyšíte, co se kolem vás děje. To se hodí, pokud pracujete z domova a přitom se staráte o děti nebo když si chcete zaběhat v rušném městském provozu a vědět o autech, která vás míjejí.

TIP na článek: Další nové modely od Samsungu: Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G

Telefony Samsung Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G přinášejí mimořádné zážitky každý den. Nejnovější modely řady Samsung Galaxy S vás spojí s celým světem, umožňují sdílet špičkové fotografie a videa, pyšní se jedinečným designem a dokonalými možnostmi konektivity.

Technologie ANC a Ambient Sound navíc automaticky spolupracují a přizpůsobují se okolí. Sluchátka Galaxy Buds Pro poznají, že mluvíte, a automaticky dovedou přepínat mezi tlumením a zesilováním okolního zvuku. Také při hovoru ztlumí hudbu, dokonce i s vypnutými funkcemi Ambient Sound nebo ANC. To pomáhá efektivnější komunikaci a z Galaxy Buds Pro se tak stává skvělý společník pro každodenní využití. 

Součást ekosystému Galaxy 

Sluchátka Galaxy Buds Pro jsou integrální součástí ekosystému Galaxy – ještě nikdy nešla sluchátkům značky Samsung spolupráce s ostatními zařízeními takhle dobře. Můžete automaticky přepínat připojení mezi sluchátky na jedné straně a chytrým telefonem či tabletem na druhé, žádná ruční nastavení nejsou zapotřebí. Příklad: sledujete film na Galaxy Tab S7 a přitom vám někdo zavolá na Galaxy S21. V tu chvíli se aktivuje nová funkce Auto Switch, zastaví film, a když přijmete hovor, ozve se ve sluchátkách hlas volajícího. Jakmile hovor ukončíte, sluchátka se okamžitě zase připojí k tabletu a film se znovu spustí. 

Spolupráce Galaxy Buds Pro a dalších zařízení Galaxy je opravdu příkladná, především to platí pro telefony řady Galaxy S21. Díky funkci 360 Audio s technologií Dolby Head TrackingTM je sledování filmů skutečným zážitkem – máte pocit, že jste součástí scény. Vlogeři nepochybně ocení vynikající záznam hlasu i okolních zvuků díky synchronizaci mikrofonů na sluchátkách Galaxy Buds Pro s mikrofony na Galaxy S21. V režimu Game Mode si zase užijete hraní na nejvyšší úrovni.

TIP na článek: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Posouvá se na vyšší úroveň

Společnost Samsung Electronics představila vlajkovou loď Galaxy S21 Ultra 5G, přístroj, který ve světě chytrých telefonů posouvá hranice možného. Toužíte-li po tom nejlepším, co v této oblasti existuje, je S21 Ultra 5G jasnou volbou. Mezi největší přednosti patří nejlepší fotoaparát profesionálních kvalit a nejchytřejší displej s nejlepším obrazem v historii řady Galaxy.

Ať už používáte sluchátka Galaxy Buds Pro jakýmkoli způsobem, rozhodně se nemusíte bát, že by jim došla energie. Při plném nabití zvládají až 8 hodin přehrávání a dalších 20 hodin mají v rezervě díky bezdrátovému dobíjecímu pouzdru. Dokonce i při zapnutém tlumicím systému ANC můžete počítat s 5 hodinami přehrávání a 13 hodinami rezervy díky pouzdru. A pokud vám šťáva náhodou přece jen dojde, stačí pět minut rychlého dobíjení a máte dost energie na hodinu provozu. 

Stylové a užitečné provedení 

Sluchátka Galaxy Buds Pro nejenže výborně hrají, ale také krásně vypadají. Od modelu Galaxy Buds Live převzaly originální ikonický tvar, ale jsou ještě o něco lepší po ergonomické stránce. Tvar napomáhá vyšší kvalitě zvuku a v uších sluchátka navíc vypadají zcela přirozeně. Kromě toho se zmenšila kontaktní plocha mezi uchem a sluchátkem, takže je jejich nošení pohodlnější a odpadají nepříjemné pocity ucpaných uší. 

O sluchátka Galaxy Buds Pro se navíc nemusíte bát ani v náročných podmínkách. Jsou vodotěsná – mají standard IPX7, tedy nejvyšší odolnost ze všech modelů Galaxy Buds. Kromě toho se nemusíte obávat, že jedno ze sluchátek ztratíte – i kdyby se to stalo, díky systému SmartThings Find ho zase rychle najdete i v případě, že je mimo dosah Bluetooth® nebo dokonce úplně z dohledu na nějakém dalekém místě. Sluchátka Galaxy Buds Pro jsou navíc ekologická, při jejich výrobě se použilo 20 procent postkonzumních materiálů (PCM). 

Dostupnost a ceny Galaxy Buds Pro v ČR

Sluchátka Galaxy Buds Pro se v České republice začnou prodávat 29. 1. 2021 v černé (Phantom Black), stříbrné (Phantom Silver) a fialové (Phantom Violet) barevné variantě tak, aby ladily s telefony řady Galaxy S21. Doporučená maloobchodní cena sluchátek je 5 999 Kč.

Zákazník, který si v období od 14. 1. 2021 do 28. 1. 2021 předobjedná sluchátka Galaxy Buds Pro z e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky, získá nárok na bonus v podobě bezdrátové nabíjecí podložky (EP-P1300T) v hodnotě 999 Kč. Pro získání bonusu není potřeba registrace a nabíjecí podložku zákazník obdrží společně s dodávkou Galaxy Buds Pro, které prodejci začnou expedovat 29. 1. 2021. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Další informace o sluchátkách Galaxy Buds Pro: samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy nebo www.samsung.com/cz/galaxy-buds-pro.

Galaxy Buds Pro – technické specifikace 

Galaxy Buds Pro
BarvaPhantom Violet (fialová), Phantom Black (černá), Phantom Silver (stříbrná)
Rozměry a hmotnost Sluchátka: 19,5 x 20,5 x 20,8 mm, 6,3 g Dobíjecí pouzdro: 50 x 50,2 x 27,8 mm, 44,9 g
Membrána2pásmová (11 mm woofer + 6,5 mm tweeter)
Mikrofon3 mikrofony (2 vnější + 1 vnitřní) + snímač hlasu + větrný filtr 
Technologie aktivního potlačení hluku (ANC)
& Ambient Sound
ANC: omezuje externí hluk na pozadí až o 99 %, 2 nastavitelné úrovně Ambient Sound: zesílení až o +20dB, 4 nastavitelné úrovně Detekce hlasu
Kapacita baterie6Sluchátka: 61 mAh Dobíjecí pouzdro: 472 mAh
Výdrž při přehrávání65 h / celkem 18 h (s ANC) 8 h / celkem 28 h (bez ANC)
Výdrž při hovoru64 h / celkem 14,5 h (s ANC) 5 h / celkem 17,5 h (bez ANC)
Dobíjení1 h přehrávání / 5 minut rychlodobíjení7  Bezdrátové dobíjení, standard Qi 
Konektivita Bluetooth 5.0 Kodek: Scalable (Samsung), AAC, SBC 
SenzoryAkcelerometr, gyroskop, senzor přítomnosti, Hallův senzor, dotykový senzor, detekce hlasu (VPU)
Kompatibilita Android 7.0 nebo novější s 1,5 GB RAM
Odolnost proti vlhkosti IPX78

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy