InternetZe světa IT

Facebook: Aneb sociální směr

Facebook je tu mezi námi už řadu let a z toho důvodu se na něm neustále provádějí inovace, které nám toto virtuální prostředí trochu osvěží a přinesou nám užitečné změny. Změny na Facebooku nebývají příliš radikální, aby nevyděsili uživatele po celém světě.

Facebook like

Změny, které se plánují se týkají především kompatibility Facebooku, zvýšením rychlosti, bezpečnosti a také představením nových produktů. Společnost Facebook má na svém kontě již několik technologických novinek, jedná se o telefony, které jsou kompletně propojeny s Facebookem. Jejich popularita nebyla příliš velká. To ovšem vývojáře nijak neodradilo a Facebook bude dále pokračovat ve vývoji vlastních telefonů, které budou postaveny na propagované sociální síti.

Čím se ovšem změní sociální síť, už to nejsou pouze klady Facebooku a zápory Facebooku, jsou to především možnosti. Do budoucna by se měly rozšířit možnosti firem, kterým se nabídnou rozšířené placené profily, které jim umožní okamžitou propagaci nových produktů. Samotní drobní uživatelé Facebooku budou moci pocítit změnu ve sdílení, které by mělo být ještě jednidušší.

Například sdílení fotek by mělo být možné okamžitě po vyfocení, stejné to bude i s videem. Mnoho otázek se stále motá kolem bezpečnosti, vedení Facebooku se snaží omezit nebezpečí ze strany falešných profilů a zneužívání osobních dat. Právě zvýšení ochrany osobních údajů je jednou z myšlenek, které se stále připravují. Jelikož je výdělek Facebooku úměrný počtu jeho uživatelů, tak se společnost bude i pochopitelně snažit dostat na Facebook co největší množství lidí.

Facebook čeká ještě mnoho inovací, žádné z nich by ovšem neměli být radikální. Věčným rozvojem procházejí servery, u kterých je požadavkem, aby dokázali stále rychleji pracovat a uživatelé tak nemuseli zbytečně dlouho čekat na jednotlivé procesy.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet