Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Chytrý Arrows Z ISW13F od Fujitsu

Japonské KDDI uvolní smartphone Fujitsu Arrows Z ISW13F, který jsme si již nadčasově představili. Ačkoliv byl mobilní veletrh v Barceloně už před nějakým časem, podíváme se na aktuální změny, které doprovázely výrobu.

Androidí telefon nabídne Ice Cream Sandwich a bude dostupný na japonském trhu v červenci letošního roku.

Produkt běží na čtyřjádrovém čipu Tegra 3 taktovaným na 1,5 GHz. Telefon jest vybaven 4,6 palcovým displejem a díky použitým technologiím zvládne přehrávat video v 720p. Paměť propůjčí až 16 GB ROM úložného prostoru, 1 GB RAM a baterii s kapacitou 1800 mAh, což z něj opět dělá dvoudenní telefon.

Jestliže jste opticky založeni, budete jedině rádi. Mobilní telefon totiž propůjčí 13,1 megapixelový digitální fotoaparát, který je schopen nahrávat video ve Full HD.

Dle předešlé specifikace má zvládnout LTE, ale to se nám i s podporou NFC nepotvrdilo.

Přesné pravítko nás utvrdilo v rozměrech 135 x 67 x 10,6 mm s váhou 145 gramů. Smartphone samozřejmě také nabízí několik možností připojení, jako je Bluetooth 4.0, WiMAX, WiFi a CDMA/GSM/GPRS/W-CDMA podporu.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Mobilní telefony >