Mobilní telefonyZe světa IT

Galaxy S3 na výrobních pásech

Jistě si všichni již brousíte své zuby na přicházející jednotku na poli smartphonů. Samsung Galaxy S3 již leží na výrobních pásech a dočkává se kompletace. Že by se blýskalo na lepší časy? Nastolí řád na mobilním trhu?

Samsung Galaxy S III

Doufám, že se Samsung neukvapil s čtyř jádrovým procesorem a bude stavět na kvalitě, kterou zákazník od tohoto produktu očekává. Galaxy S3, nebo také Galaxy SIII bude výkonná stylovka pro fainšmejkry, kteří chtějí telefon se vším všudy. Nebude se jednat o střední třídu, tento smartphone se klíčově staví do high-end a bude plně konkurovat stávajícím a nebo novým iPhonům.

Klíčová bude asi cena. Ta je v předprodeji stanovena na 799 USD, v přepočtu 14 900 korun. Je to v celku dost, ale nová S3 si jistě najde své kupce a spokojené uživatele.

Velký UPDATE!

Všichni se radujme! Známe datum oficiálního představení nadmíru očekávaného smartphonu Samsung Galaxy S3. Dnes unikly první obrázky, známe také datum vydání.

samsung galaxy s3 white smartphone

Z fotek je jasně patrné, že máme tu čest s nejtenčím zařízením jihokorejského původu. Je udivující, že jako první přichází v bílé barvě, což je trošku atypické. Světlý háv mu však sluší více než dobře.

Mezi displejem a ozdobným rámečkem je jen velmi málo místa, a tak celý telefon působí celistvým a elegantním dojmem. Doufejme, že Samsung zvolil pro výrobu rámečku jiný materiál, než je plast. To by se sice negativně podepsalo na hmotnosti, ale S3 by tato skutečnost vystřelila ještě výše.

Hadrwarového tlačítka se řada S nejspíš nezbaví. K této sérii to prostě patří a u nového Ska vkusně dokresluje filosofii celého štíhlého a jednotného designu. Je potvrzeno, že mu bude v útrobách bít srdce v podobě čtyř jádrového křemíku Exynos 4412 o taktu 1,5 gigahertz.

Další informace se dozvíme za dva měsíce na Samsung Unpacked v Londýně, kde bude náš oblíbenec představen veřejnosti. Tisková konference a následné představení se bude konat 22. května od 18 hodin. Budeme vás informovat o konečné podobě nového krále mobilního světa.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony