SoftwareZe světa IT

Nový Android 5 Jelly Bean v létě?

Začínají prosakovat zprávy o nové verzi Androidu, která by měla přijít již v letošním roce. Některé zdroje dokonce tvrdí, že Android 5.0 přijde již v létě. Otázka zní. Proč tak brzy po uvedení ICS?

Pokud se tak opravdu stane a Android 5.0 Jelly Bean vyjde již v letošním roce, máme několik verzí, jak si tuto skutečnost vysvětlit.

Android Android Jelly Bean

První z nich se jeví logicky, ale ne dostatečně pádně. Google není spokojen s odezvou zákazníků a rychlostí updatovaných přístrojů na čtyřku, a tak chce uvést systém, který nebude potřebovat tolik optimalizace. Systému Ice Cream Sandwich však stačí čas, trpělivost a přístrojů s nejnovějším systémem bude jako hub po dešti.

Další možností je skutečnost, že Google nenechá nic náhodě a bude chtít zasadit tvrdou konkurenční ránu Microsoftu, který v té době uvede své Windows 8 pro desktopy a tablety zároveň.

Je také možné, že internetový gigant není spokojen s optimalizací na tablety a uvede systém orientovaný spíše tímto směrem, a tak se vrátí do starých zajetých kolejí, které opustil za velkého aplausu.

Uvidíme, jaká hypotéza se nakonec potvrdí, jestli vůbec nějaká nastane.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Software