Novinky ze světaSoftware

Nový Android 5 Jelly Bean v létě?

Začínají prosakovat zprávy o nové verzi Androidu, která by měla přijít již v letošním roce. Některé zdroje dokonce tvrdí, že Android 5.0 přijde již v létě. Otázka zní. Proč tak brzy po uvedení ICS?

Pokud se tak opravdu stane a Android 5.0 Jelly Bean vyjde již v letošním roce, máme několik verzí, jak si tuto skutečnost vysvětlit.

První z nich se jeví logicky, ale ne dostatečně pádně. Google není spokojen s odezvou zákazníků a rychlostí updatovaných přístrojů na čtyřku, a tak chce uvést systém, který nebude potřebovat tolik optimalizace. Systému Ice Cream Sandwich však stačí čas, trpělivost a přístrojů s nejnovějším systémem bude jako hub po dešti.

Další možností je skutečnost, že Google nenechá nic náhodě a bude chtít zasadit tvrdou konkurenční ránu Microsoftu, který v té době uvede své Windows 8 pro desktopy a tablety zároveň.

Je také možné, že internetový gigant není spokojen s optimalizací na tablety a uvede systém orientovaný spíše tímto směrem, a tak se vrátí do starých zajetých kolejí, které opustil za velkého aplausu.

Uvidíme, jaká hypotéza se nakonec potvrdí, jestli vůbec nějaká nastane.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Novinky ze světa