HTC One dostává Android 4.3Autor: 25/09/2013 0 comments 1211 shlédnutí

Přesně podle plánu, smartphone HTC One začíná na východě aktualizovat na operační systém Android 4.3, a to přímo v domovské zemi. 512 megabajtová ​​aktualizace tchajwanského telefonu obsahuje nejnovější verzi operačního systému od Googlu, spolu se zlepšením barevných kontrastů ve špatných světelných podmínkách (o tomto faktu jsme informovali spolu s developer verzí). Těšit se můžeme také na novou animaci nabíjení při vypnutém stavu.

Double Dip Flip jako stojanek

V Americe prezident Jason Mackenzie také slíbil Android 4.3 Jelly Bean co nejdříve, byla také uvolněna aktualizace odemčené developer verze, a podobně přijdou aktualizace i pro kanadské zákazníky. Není však ještě zcela jasné, zdali se v operačním systému objeví nové HTC Sense 5.5, či ještě aktuální verze 5.0 (tato informace platí pro evropské uživatele).

Kdy se však aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean od Google objeví i v Evropě, je otázkou druhou. Mohlo by se tak stát začátkem měsíce října – jsme tím zcela jasně přesvědčeni. Jaké máte názory na datum uvedení aktualizace v České republice?Autor

Martin Kohout

V ruce iPhone. Technologie. Novinky. Smartphone.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!