> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Mobil HTC One X v limitované edici

Jméno, které tento přístroj nese zní HTC One X. Je prvním čtyřjádrovým smartphonem této doby. V jeho útrobách bije nový procesor Nvidia Tegra 3, jež disponuje čtyřmi jádry taktovanými na 1,5 GHz.

Doplní ho nadstandardní gigabajtová paměť RAM. V tomto případě se ale bavíme o limitované edici Deluxe, která je doprovázena sadou Solo Beats Dr. Dre sluchátek.

Přední straně dominuje 4,7 palcový S LCD 2 displej o rozlišení 1 280 krát 720 pixelů, jež by měl dosahovat kvalit displeje používajícího technologii IPS. Nad displejem se nachází pro HTC typický reproduktor pro hovory, několik čidel a průměrná 1,3 Mpx kamerka pro video konverzaci.

HTC One X Deluxe Limited Edition běží na systému Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich a bude prodejný 20. března 2012 na Tchaj-wanu asi za 842 dolarů, v přepočtu 15 800 Kč.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] jsme se s tímto smartphonem potkali v limitované edici a teď je již krůček od naší vlasti. HTCčko nabízí velmi úctyhodnou interní […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony