Model XXL od HTC zamíchá kartamiAutor: 27/06/2012 0 1027 shlédnutí

Není to tak dávno, co jsme se kochali vlajkovým modelem HTC One X. Dnešním dnem ale přichází jeho novější bráška, který svým výkonem strčí do kapsy model Galaxy S3 od společnosti Samsung. V těle smartphonu tepe procesor Qualcomm Snapdragon S4 se čtyřmi jádry na taktu 1.6 GHz a výkonný grafický křemík Adreno 320. Dalším plusem je operační paměť, která vlastní 2 gigabajtový paměťový čip.

Displej dozná menšího zvětšení, zde je zvolen 5,4 palcový s rozlišením 1080p. Na internetu kolují informace o tom, že se model One XXL spokojí s displejem o 4.7 palcích /720p/, není tomu tak. Přece jenom označení XXL dává najevo fakt, který hovoří jasně. Model by měl svou úhlopříčkou zaútočit také na 5,3“ Galaxy Note od Samsungu.

Na zadní straně najdeme fotoaparát s 8 MP čipem, jež videu propůjčí Full HD kvalitu. Podpora vysokorychlostních datových přenosů LTE bude u tohoto smartphonu podporována.

HTC One XXL je tedy to, co mobilní trh potřebuje? Další otázkou je kapacita použité baterie. 2750 mAh? Cena je taktéž ještě ve hvězdách ale dle odhadů se zakoření na hodnotě 14-15 tisíc korun. A kdo ví jestli. Bude dostupný také v Evropě?Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!