Mobilní telefonyZe světa IT

Model XXL od HTC zamíchá kartami

Není to tak dávno, co jsme se kochali vlajkovým modelem HTC One X. Dnešním dnem ale přichází jeho novější bráška, který svým výkonem strčí do kapsy model Galaxy S3 od společnosti Samsung. V těle smartphonu tepe procesor Qualcomm Snapdragon S4 se čtyřmi jádry na taktu 1.6 GHz a výkonný grafický křemík Adreno 320. Dalším plusem je operační paměť, která vlastní 2 gigabajtový paměťový čip.

htc one

Displej dozná menšího zvětšení, zde je zvolen 5,4 palcový s rozlišením 1080p. Na internetu kolují informace o tom, že se model One XXL spokojí s displejem o 4.7 palcích /720p/, není tomu tak. Přece jenom označení XXL dává najevo fakt, který hovoří jasně. Model by měl svou úhlopříčkou zaútočit také na 5,3“ Galaxy Note od Samsungu.

Na zadní straně najdeme fotoaparát s 8 MP čipem, jež videu propůjčí Full HD kvalitu. Podpora vysokorychlostních datových přenosů LTE bude u tohoto smartphonu podporována.

HTC One XXL je tedy to, co mobilní trh potřebuje? Další otázkou je kapacita použité baterie. 2750 mAh? Cena je taktéž ještě ve hvězdách ale dle odhadů se zakoření na hodnotě 14-15 tisíc korun. A kdo ví jestli. Bude dostupný také v Evropě?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony