> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

Sněhový smartfoun HTC Velocity

HTC si pro Německo připraví jeden ze svých 4G produktů. Smartphone Velocity, který se bude prohánět v sítích operátora Vodafone.

Telefon nabídne výkonné dvoujádro a uložiště v kapacitě celých 16 gigabajtů s rozšířením o karty microSD až do velikosti 32 GB.

HTC Velocity propůjčí 4,5 palcový kapacitní dotykový Super LCD displej v rozlišení 960 krát 540 bodů, 1.5 GHz dvoujádrový procesor, 1 GB operačních pamětí, přední 1.3 megapixelovou VGA kameru, zadní 8 MP optiku s 1080p Full HD video záznam, GPS, podporu LTE, WiFi, Bluetooth 3.0 s ADP, TV-out a poběží na známém systému Google Android 2.3.7 Gingerbread.

Mobil je odkojený na základu HTC Vivid, což je zřejmé s designu a parametrů, které byly decentně pozměněny, samozřejmě k lepšímu. U Vodafonu by se měl tento chytrý telefon zařadit do prodeje již příští týden.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Mobilní telefony