Tiskové zprávy

Huawei spustil prodej smartphonů Y6 Prime 2018 a Y5 2018

huawei logo single sede
Foto: Huawei

Huawei včera, tedy 1. července, spustil prodej smartphonů Y6 Prime 2018 a Y5 2018. Jedná se o smartphony z nejnovější generace řady Y, pro niž je charakteristické kvalitní zpracování, inovativní prvky, dobrý výkon a spolehlivá výdrž díky vysokokapacitní baterii. Jsou levné, ale přesto uživateli poskytnou plný komfort při ovládání. Telefony jsou k prodeji za 4 a 3 tisíce korun.

Huawei FullView displej protažený od kraje

Oba telefony mají prostorný Huawei FullView displej protažený od kraje ke kraji a pochlubit se mohou také pokročilou technologií odemykání obličejem. Ačkoliv se jedná o modely, které patří do nižší cenové kategorie, disponují oba smartphony funkcemi, které jsou typické spíše pro prémiové modely. Díky tomu zaujmou především mladé uživatele, kteří hledají výkonný mobil za rozumnou cenu.

Huawei spustil prodej smartphonů Y6 Prime 2018 a Y5 2018

Huawei spustil prodej smartphonů Y6 Prime 2018 a Y5 2018

Doporučená prodejní cena Huawei Y6 Prime činí 3 999 Kč, zatímco Huawei Y5 2018 bude možné zakoupit za 2 999 Kč. V příloze článku najdete snímek modelu a jejich technické specifikace.

Huawei představuje Y6 Prime 2018, dostupný smartphone se skvělým displejem

Společnost Huawei, třetí největší výrobce smartphonů na světě, na český trh uvádí nový přírůstek z řady Y. Je jím model Y6 Prime 2018, který nabízí skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Mezi jeho klíčové benefity patří prostorný Huawei FullView displej, funkce odemykání obličejem, která u cenově dostupných smartphonů zpravidla nebývá standardem, svižná 3GB operační paměť a 32 GB interní paměti.

Řada Y dlouhodobě cílí zejména na mladé uživatele, kteří sledují aktuální mobilní trendy a nechtějí dělat kompromisy ohledně výkonu nebo vzhledu telefonu, ale zároveň preferují finančně dostupný produkt. Y6 Prime 2018, který je vylepšenou verzí oblíbeného modelu Y6 2016, takové požadavky beze zbytku splňuje – kromě skvělého FullView displeje a stylového designu nabízí funkce, za které by se nemusely stydět ani telefony z vyšší cenové kategorie.

Pohodlné sledování videí na dvou obrazovkách

Huawei Y6 Prime 2018 díky velkému FullView displeji s velikostí 5,7 palce a HD rozlišení (1440x720px, 283 PPI) umožňuje nebývale pohodlné sledování multimediálního obsahu. Smartphone navíc disponuje funkcí, která umožňuje rozdělení obrazovky pro souběžné zobrazení dvou různých aplikací. Navzdory velkorysým rozměrům displeje ale telefon skvěle padne do ruky a příjemně se ovládá.

Huawei Y6 Prime 2018 a Y5 2018 specifikace

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy