Mobilní telefonyZe světa IT

iPhone 6: Svítící logo na zadní straně

apple logo

Asi tím nejatraktivnějším tématem, o kterém se v současnosti nejvíce hovoří ve vodách internetu, je nová chystaná vlajková loď společnosti Apple. Řeč je o novém modelu chytrého telefonu – o iPhone 6, který se na internetu ukázal již v několika podobách, které netřeba již po několikáté ukazovat. Spekulace narůstají a nové fotky se začínají objevovat. Je už zřejmě ten pravý čas skládat pomyslnou skládačku z uniklých fotografiích.

Nový render iPhonu

Mezi zmiňovanými spekulacemi se však objevila i další zajímavá novinka, která určitě potěší řadu příznivců těchto populárních zařízeních. A to, že by nový model oblíbeného iPhonu mohl mít na své zadní straně osvícené logo, jako tomu je u  též oblíbených Macbooků. Jak se na to přišlo? Tentokrát to slavné jablíčkové logo není totiž součástí těla iPhonu, ale samostatnou částí, která dokáže propouštět světlo.

Celkem chytrý nápad, který má i své opodstatněné využití. K čemu se dá tedy osvícené logo použít? Můžeme sice  jen předpokládat, ale dle spekulací by se světlo dalo používat pro notifikaci, tedy pro signalizování doručení zpráv, emailů, zmeškaných hovorů, atd. Dá se říci, že je to jakási náhrada chybějící notifikační diody, akorát v hezčím a lepším provedení. A navíc od Applu!

Bohužel, pokud chcete vážně vědět, jak bude nový iPhone 6 (možná i předpokládaný iPhone Air), musíte si počkat do září, kdy proběhne již dlouho očekávané oficiální představení novinek,pocházejících z dílny toho slavného Applu. Rozhodně se máme na co těšit! Doufejme, že to nebude podobné zklamání, jako při letošní WWDC, kde se nový model iPhonu měl také objevit. Bohužel se však jednalo o nepotvrzené domněnky…

Těšíte se na nový iPhone? A co si myslíte, že všechno Apple představí? Napište nám to tradičně do komentářů! Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony