Internet

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 30 online? Kdo půjde v O2 aréně do klece?

oktagon 30
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Poslední akce letošního roku pod záštitou organizace OKTAGON MMA je již na spadnutí. Co se chystá a kde tuhle show můžete sledovat?

Kdy a kde se bude konat OKTAGON 30

Aktualizace: Turnaj OKTAGONu 30 ve čtvrtek 30.12. od 18:00, který měl proběhnout v O2 aréně, se z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie přesouvá do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall. Vstupenky zakoupené na původní turnaj zůstávají v platnosti a přesouvají se na nový termín 26.2.2022 – tyto vstupenky neplatí pro vstup do Brna.

Dějištěm se stane pražská O2 aréna. Galavečer se odehraje 30.12.2021. Završení sezóny MMA vypukne od 18:00 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal a Ticketmaster.

Čekat by na nás měla skutečně exkluzivní podívaná. Show OKTAGON se totiž do O2 arény vrací vůbec poprvé od roku 2019, kdy byla česká MMA scéna svědkem jedinečného „zápasu století“ mezi českým bojovníkem Karlosem Vémolou a jeho slovenským rivalem Attilou Véghem.

Podobu večera však nemalou měrou určí protikoronavirová opatření. Do O2 arény se vejde až 20 000 diváků, zatím je tedy s otazníkem, zda se vzhledem k aktuální situaci bude moci večer vůbec uskutečnit a zda jeho podoba bude taková, jak bylo avizováno.

Kdo se postaví do klece

Na fight card je naplánováno celkem 12 zápasů. V této chvíli však není jejich soupis kompletní. O kom už teď víme, že se na něj můžeme těšit?

Příslovečným zlatým hřebem večera měl být duel „Terminátora“ Karlose Vémoly se Samuelem „Pirátem“ Krištofičem. Ovšem stěžejní bitva se nakonec v původním složení konat nebude. Karlos Vémola má vážné zdravotní problémy, které ho zastavily.

Vémola se potýká s nezhojeným vazem v rameni a zápasit tak v O2 aréně nemůže. Aktuálně je navíc v ohrožení celá jeho kariéra. Zápasník v jednom ze svých vyjádření uvedl, že momentálně netuší, jestli se k zápasení bude moci ještě někdy ze zdravotních důvodů vrátit. Proti Krištofičovi se proto místo něj postaví do klece Patrik Kincl, který bude bojovat o titul ve střední váze.

Hlavní karta však obsahuje i další zajímavá jména. Už se ví, že Matěj Peňáz bude čelit svému slovenskému rivalovi Vlastovi Čepovi. Čepo je na českého zápasníka už řádně nachystaný. Mezi oběma bojovníky totiž zůstávají nevyřízené účty z minulosti.

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 30 online? (Foto: oktagonmma.cz)
Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 30 online? (Foto: oktagonmma.cz)

Fanoušci v loňském roce o superfinále Peňáz vs. Čepo přišli, neboť Peňáz odstoupil ze zdravotních důvodů, když si zranil chrupavku v zápěstí.

Svého soupeře zatím neznají Jeremy Kimball a Matúš Juráček, další potvrzení bojovníci. Na turnaji se předvedou i dvě dámy, konkrétně Slovenka Lucia Szabová a Češka Tereza Bledá. Ani ony však zatím svou soupeřku určenou nemají.

Zklamaní fanoušci bohužel musí oželet plánovaný zápas Miloše Petráška proti Rafaelu Xavierovi. Mikulášek se zranil, naštěstí nikterak vážně. Je tak pravděpodobné, že už na začátku příštího roku se k zápasení vrátí. Xavier má ale rozhodně do zápasení motivaci. Je tak otázkou, zda se mu podaří najít vhodného soupeře, aby se mohl během show OKTAGON 30 českým divákům v plné síle představit.

Kde můžeme večer sledovat online?

Kdo si nenajde cestu přímo do Prahy, má také možnost si jednotlivé zápasy užít v pohodlí domova. První možností je oficiální sledování streamu přímo prostřednictvím OKTAGON TV. V předprodeji si můžete sledování zajistit formou PPV (Pay-Per-View) za 10 EUR. Zakoupit stream stihnete ještě v den konání, bude to však již dražší, zaplatíte 13 EUR.

Jestliže se vám nechce platit tolik, máte i jinou možnost. V přímém přenosu bude večer přenášet i TV Tipsport. Zaregistrovaní uživatelé mají přenos zcela zdarma. Jedinou podmínkou je kromě registrace nutnost si vsadit 30 Kč.

TIP na článek: MMA zápas Vémola vs. Marpo můžete sledovat online a zdarma

Akce OKTAGON s pořadovým číslem 29 se blíží. Koho uvidíme a kde budeme moci na jednotlivé zápasy podívat?

Za obdobných podmínek sledování nabízí i TV Chance. K tomu, abyste mohli zápasy sledovat, vám stačí se do sázkové kanceláře zaregistrovat a za minimální sumu si vsadit.

V plánu je též live stream prvního zápasu, který bude pro všechny fanoušky MMA dostupný zdarma na Youtube. Zatím však není známo, který zápas to bude.

Záznamy budou později dostupné na oficiálním Youtube kanálu a v televizi na kanálu ČT Sport. K dispozici budou zdarma, nicméně nesmí pro vás být na překážku, že na sledování si počkáte několik dní po odvysílání celého večera.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet