Internet

Jak sledovat seriály na Netflixu zdarma? Poradíme

netflix logo final
Hlavní TAG » Netflix

Největší streamovací služba dostupná ve 190 zemích světa, včetně České republiky, která má kolem 140 milionů předplatitelů, a v jejíž nabídce se nachází více než 5 000 filmů, seriálů a dokumentů, přičemž přibližně tisícovka z těchto titulů má k dispozici české titulky a necelá stovka má dokonce i český dabing – to je ve zkratce Netflix.

Jedná se o placeného poskytovatele filmů online pocházejícího z USA, který své služby nabízí českým divákům za tři rozličné měsíční sazby. Předplatné si je možné sjednat již od 199 Kč měsíčně (verze Basic), za tuto částku vám nicméně bude dostupná pouze SD kvalita přehrávání, navíc připojit v jeden okamžik můžete maximálně jedno zařízení.

Pro sledování v HD, potažmo 4K a možnost připojit současně 2, respektive 4 zařízení, je třeba sáhnout ještě hlouběji do kapsy. Cena těchto balíčku nesoucích názvy Standard a Premium činí 259 a 319 Kč/měsíc.

Jak sledovat seriály na Netflixu zdarma? Poradíme vám
Jak sledovat seriály na Netflixu zdarma? (Foto: netflix.com)

Naštěstí existují metody, jak Netflix a jeho dostupné materiály sledovat zcela zdarma, minimálně tedy po určitou dobu. Pojďme se společně podívat na to, jak si můžete nerušeně užívat filmů a seriálů z Netflixu, aniž byste za ně museli platit výše uvedené nemalé sumy.

Využijte možnosti 30denního zkušebního bezplatného období

Jedinou oficiální a zcela legální cestou, jak sledovat Netflix zdarma, je využití nabízeného bezplatného zkušebního období. Netflix totiž umožňuje vyzkoušení svých služeb na 30 dní zcela bez nutnosti placení. To vše navíc probíhá bez smluv a závazků, byť při registraci se přeci jen nevyhnete povinnosti si zvolit tarif, který byste případně chtěli využívat po uplynutí zkušební doby. Dále se nevyhnete ani zadání platební metody, kterou byste k této úhradě využívali – na výběr máte buď z platby kartou, nebo pomocí PayPalu.

Z uvedených skutečností každopádně vyplývá, že pokud předplatné zrušíte před koncem zkušební doby, nic vám účtováno nebude, neboť jste se nikde smluvně nezavázali k placení. Bezplatnou měsíční zkušební dobu lze jednoduše zrušit dvěma kliknutími, přičemž ukončit ji můžete opravdu kdykoliv, tato možnost je online dostupná 24 hodin denně.

Žádná komplikovaná smlouva, žádné poplatky za zrušení, žádné závazky, vůbec nic vám tedy nebrání v tom, abyste mohli sledovat Netflix zdarma! Nicméně pokud se vám Netflix ve zkušební době natolik zalíbí, že jej budete chtít využívat i nadále, byť tedy jakožto placenou službu, nemusíte nic oznamovat, vaše členství bude automaticky obnoveno.

Na toto si je však třeba dávat pozor, když za Netflix nechcete utratit ani korunu, zkušební období je nezbytně nutné ukončit vždy před uplynutím 30 dní od jeho zahájení, jinak vám budou strženy peníze za tarif, jenž jste si zvolili při registraci.

Filmy a seriály z Netflixu můžete sehnat i jinde, je tu však jedno velké ALE

Vzhledem ke skutečnosti, že využití této 30denní bezplatné doby není vázáno na konkrétní osobu (např. ověřováním občanského průkazu), ale pouze na e-mail a platební metodu, není žádným problémem ji využívat opakovaně. K tomu vám postačí jenom založení nového e-mailu a vytvoření dalšího PayPal účtu, případně připojení přes VPN k zachování ještě větší anonymity.

Zde však vyvstává otázka toho, zdali vám ušetření pár stovek korun měsíčně stojí za rizika, která jsou s tímto spojená. Jednak se jedná o amorální věc, zároveň při tom porušujete pravidla PayPalu, který umožňuje mít založené nanejvýše 2 účty. I samotný Netflix by při dlouhodobém zneužívání mohl podniknout právní kroky.

Další z možností, jak se bezplatně dostat k obsahu z Netflixu, je prohledat známá úložiště souborů, kam lidé umísťují materiály z této streamovací služby. Opět se však jedná o řešení, které vám sice umožní sledovat filmy, seriály a dokumenty z Netflixu zdarma, ale v konečném důsledku vás může přijít draho, protože se nejedná o nic legálního.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. To jsou pěkný nesmysly, chtěl jsem si to 30 denní období pořídit. Jenomže na stejném zařízení, na kterém ho předtím už čerpal syn přítelkyně, ti nešlo ani za boha. Z komunikace jsem pochopil, že Netflix nějak hlídá IP nebo MAC adresy nebo oboji, možná i s lokalitou….

  2. To je fakt rada… Bože

  3. Nevím proč by mě stahování pro vlastní potřebu mělo přijít jakkoliv draho? Vždyť si platíme výpalné na každém nosiči a hlavně je u nás přece stahování legální, nebo ne? Postižen by přece mohl být jen ten, kdo dá ten materiál na úložiště, protože sdílení není legální.

  4. Aktivujete si 30 dni na zkoušku. Samozřejmě že to chce všechny udaje. A okamzite vam to stahne penize. Navic to neustale pada, laguje, zlobí. Platim HD kvalitu jede SD, velikost stazenych souboru sotva 200 mb. Nekolikrat nastavovano,jak v aplikaci tak na ofiko strankach, pripojeni 100 Mbit a vyšší. A nic.. Bída za ty prachy… a opravdu velke zklamani.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet