» Internet» Ze světa IT

Jak ušetřit při nákupu? Čím více nakoupíte, tím více ušetříte

Jak ušetřit při nákupu elektroniky nebo jiného zboží na internetu? CASHBACK! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte! To je sen každého zákazníka. Nejde jen o pouhé přání. Pokud při svých nákupech v e-shopech využijete službu cashback, mohou vám se vám peníze na účet vrátit.

Princip. Jak cashback funguje?

Jde o jednoduchou formu úspory, která se na první pohled tváří jako podvod. Ovšem realita je zcela jiná a pravdou je, že na této variantě vydělají jak zákazníci, tak prodávající a dokonce i lidé, kteří cashback provozují. Jak se říká, vlk se nažere a koza zůstane celá.

Jak ušetřit při nákupu? Čím více nakoupíte, tím více ušetříte

Jak ušetřit při nákupu? Čím více nakoupíte, tím více ušetříte

Registrace na eshopu. Jde o první krok, který musí zákazník před jakýmkoliv nákupem provést. Na internetu je hned několik stránek, které provozují službu cashback. Pokud takovou stránku vyhledáte, určitě vás bude navádět, aby jste se zaregistrovali. Nejde o to, vytáhnout ze zákazníka soukromé informace, ale pouhý kontakt. Jde naříklad o email, jméno a příjmení a k převodu peněz také číslo účtu. Pokud registraci dokončíte, můžete přejít k druhému bodu.

Seznam partnerských obchodů

Každá společnost provozující cashback má transparentní seznam firem, se kterými spolupracuje. Úspora funguje na principu toho, že prodávající produkt opravdu zlevní o několik procent a naváže partnerství s cashbackem. Ten si ze slevy nechá část pro sebe a zákazníkovi poskytne o pár procent méně. Prodávající tedy získá levnou reklamu, cashback team získá část peněz pro sebe a zákazník svou potřebnou slevu.

Nákup. A nyní už k samotnému procesu nakupování. Aby bylo možné slevu na e-shopu využít, je třeba dát svému účtu na cashbacku vědět, že jste nakupovali. Jak na to? Jednoduše se přihlaste, vyhledejte na cashback stránkách obchod a vyberte. Poté už budete přesměrování do vašeho oblíbeného e-shopu a můžete postupovat tak, jak jste zvyklí. Sleva je již na cestě.

Proplácení. Vrácení peněz závisí na poskytovateli v tom smyslu, že je možné několik různých variant. Buď vám budou peníze vyplaceny vždy, když budete chtít nebo až při dosažení určité částky. Tak či tak můžete očekávat našetřenou částku na vašem účtě. Za tu si pak můžete opět nakoupit nebo si své peníze nechat poslat na bankovní účet,

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  You may also like

  1 Komentuj

  1. […] populární je právě systém cashback, díky tomu získáváte peníze zpět nákupu nebo budete mít výhodnější ceny než, pokud […]

  Komentuj článek »

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Internet