Internet

Kazma mění podmínky soutěže o zakopané auto. Co se změnilo?

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

Produkce Kazmovi show mění na poslední den podmínky soutěže. Co se změnilo v soutěži „zakopal jsem auto„? Všeobecné podmínky soutěže najdete na webu a pokud je nechcete číst, podívejte se v tomto článku na jejich důležité změny.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Herní část Kazmovo soutěže bude zahájena odesláním první indicie soutěžícím, a to pomocí SMS zprávy odeslané ze strany pořadatele na telefonní číslo, ze kterého se soutěžící registroval. Registrace končí 10.10.2020 přesně v 23:59. Už ho našli nebo čeká výhra právě na vás?

Kazma mění podmínky soutěže o zakopané auto
Kazma mění podmínky soutěže o zakopané auto

Do soutěže jste se mohli registrovat pomocí SMSky nebo se zaregistrovat na webu z formuláře. Dne 12.10.2020 obdrží SMS zprávu s indicií všichni soutěžící.

Nadcházejícího dne, tedy 13.10.2020, bude první indicie zaslána všem soutěžícím, kteří odeslali pouze jednu SMS. Herní část soutěže o zakopaný Range Rover bude probíhat od 12.10.2020 do doby, než některý ze soutěžících v soutěži zvítězí, nejpozději však do 01.11.2020. Po tomto datu se soutěž bez náhrady na výhru ukončí.


  • Pokud odešlete dvě SMS: 12.10.2020 obdržíte SMS zprávu s indicií a můžete začít hrát.
  • Pokud odešlete jednu SMS: 13.10.2020 obdržíte SMS zprávu s indicií a můžete začít.

Co vám přinese výhra v Kazmově soutěži

Výhrou v soutěži je osobní automobil (RANGE ROVER EVOQUE SD4 LV, VIN: SALVA1DE3CH640586, vyroben (zaevidován) v roce 2012) ve stavu, v jakém bude vykopán po skončení soutěže a částka ve výši 1 000 000 Kč (slovy: jeden milion korun českých), a to před zdaněním ze strany pořadatele (dále jen Kazma, OMS Production s.r.o.).

Soutěžící a registrovaní do soutěže berou na vědomí, že výhra v soutěži je zdanitelný příjem a podléhá srážkové dani ve výši 15 %, kterou je povinen pořadatel srazit z výhry a odvést místně příslušnému finančnímu úřadu.

Může být automobil nalezen teď? Pokud si myslíte, kde auto je, musíte vyčkat na ten správný den. Předčasné nalezení zakopaného automobilu není předmětem pro výhru v soutěži. Výhru na místě lze uplatnit až 12.10.2020.

Musím si kontejner s autem vykopat sám? V podmínkách soutěže je to, že se o vykopání auta postará Kazmův tým. Nevykopávejte tedy auto ani se nijak neangažujte v jeho vykopávání pomocí jakékoliv stavební společnosti.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Start je posunutý o týden.

  2. Start hry je posunutý o dva týdny!

  3. Jsem opravdu zvědavý, co z toho vyjde.. Stopro vysbírané peníze půjdou na charitu a věřím, že se vysbíralo více než daný milion nebo cena toho auta.

  4. A ty změny podmínek jsou uvedeny kde?

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet