Internet

Našli Kazmovo auto. Na internet uniklo místo zakopaného Range Roveru

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

PO DLOUHÉM OBDOBÍ VLÁDNÍCH OMEZENÍ MŮŽEME KONEČNĚ ZAČÍT! PRÁVĚ JSME OFICIÁLNĚ SPUSTILI ODPOČET DO ZAČÁTKU HRY.

Česká republika hledá automobil s jedním milionem korun v kufru. Jedná se o Kazmův zakopaný Range Rover. První indicie vedou do Kroměříže, kde se Kazma narodil. Zde by si mohl od nějakého majitele pronajmout část pozemku a zde kontejner zakopat. Odkaz na live video, kde je zakopané auto najdete zde.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

EDIT: Kazma na svém instagramovém účtu prozradil, že se zřejmě soutěž díky koronaviru přesune na začátek roku 2021. Auto je pořád zakopané.

Podle úvodního videa je jasné, že kamion s kontejnerem vyjížděl z Prahy směrem na Kroměříž. Ve videu je vidět větrná elektrárna u obce Tis (kraj Vysočina) a podle informací je kamion z Brna. To by nebyl Kazma, aby nám tak trochu nezamotal hlavu. Pokud se podíváme na zmíněnou autodopravu D.K.D. Brno, tak zjistíme, že nám z vozového parku nepasuje ani jeden vůz, který společnost nabízí.

zakopane-auto-kazma
Našli Kazmovo auto

Naopak, reklamu na přední části nemá ani jeden z nabízených nákladních vozů pro přepravu kontejnerů. Kazma totiž na vůz tuto bílou reklamu nalepil schválně, aby odklonil pozornost. Auto není u Kroměříže, ani u Brna, ale kousek od Prahy (a nebo přímo v Praze).

Podrobné informace o soutěži?

Registrace do soutěže bude probíhat od 17:00 hodin dne 27.09.2020 do 10.10.2020 23:59. 12.10.2020 na každý zaregistrovaný mobilní telefon přijde SMS s indicií a pokud se auto nenajde do 31.10.2020, obdrží lidé zapojeni do soutěže SMS s přesným místem pomocí GPS souřadnic.

Může být automobil nalezen teď? Pokud si myslíte, kde auto je, musíte vyčkat na ten správný den a hodinu. Předčasné nalezení zakopaného automobilu není předmětem pro výhru v soutěži. Výhru na místě lze uplatnit až 11.10.2020 od 12:00.

TIP na článek: Zakopal jsem auto. Kazma nabízí svoje auto s milionem korun v kufru

Kazma zakopal svoje auto a rozjíždí soutěž o to, kdo ho najde s milionem korun v kufru. Do soutěže se můžete zapojit i vy pomocí SMS zprávy. Známá One Man Show (OMS) kombinuje prvky mystifikace a reality show, nyní v rámci unikátní soutěže.

Musím si kontejner s autem vykopat sám? V podmínkách soutěže je to, že se o vykopání auta postará Kazmův tým. Nevykopávejte tedy auto ani se nijak neangažujte v jeho vykopávání pomocí jakékoliv stavební společnosti.

TIP na článek: Nejlepší komentáře na YouTube. Jak najít Kazmovo auto?

Kde je to auto? Častá otázka všech, co se do soutěže přihlásili. Kazma (Kazma Kazmitch) nastolil velice vysokou laťku, tedy co se týče soutěží v ČR.

Našlo se Kazmovo auto?

Na platformě YouTube kolují informace o tom, že TVTwixx našli Kazmovo auto. To ale není pravda. Z videa je jasně patrné, že kopají v úplně jiné zemině – nejedná se o stejný typ zeminy. A zdárně ukradená kamera není ta, která streamuje živý přenos. Kamera je kluků a jedná se opět o podvod na diváky. Nevěřte všemu, co je na internetu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

6 Comments

  1. Tohle je asi clickbite…

  2. Herdek, jestli je tohle pravda – můžeš mi potom napsat, jak jsi na to přišel? 🙂 Nechci lokalitu, jen podle čeho jsi byl schopný to identifikovat?

    1. Vím kde leží Kazmovo auto, je zakopané na jižní Moravě.

  3. Škoda, že nezakopali toho blba, co tohle dal dohromady…

  4. Pochybuju, že je to opravdu to místo.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet