Internet

Kazma vytvořil film. Jde do kin a bude ke stažení

kazma film
Foto: ONEMANSHOW: The Movie, Tag: Kazma

Po delší odmlce se na scénu vrací Kamil Bartošek aka Kazma (OneManShow). Natočil nový celovečerní film „The Movie“ za 72 mil. korun. Všichni si vzpomínají na jeho soutěž, kde zakopal své auto a lidem dával indicie, kde ho najít. Spousty kontroverzí střídaly problémy. Byla to ale zábava.

Kazmův film půjde do kin co nevidět, přesněji v létě 17.8.2023. Produkce trvala bezmála 4 roky a jak známe Kazmu, můžeme se těšit na smršť pranků. Co bude přesně obsahem filmu zatím není jasné. Co ale jasné je, že bude na českých serverech ke stažení.

Nyní si musíme počkat na oficiální informace. Mimo jiné vznikla drobná nápověda na síti Tik Tok – Kazma přejmenoval svůj účet na The Final Game. Můžeme z toho usoudit, že se bude jednat o jeho poslední projekt?

Kdo je Kazma?

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek, je český internetový producent, influencer a moderátor. Vystudoval obor Finance a daně na soukromé vysoké škole – Evropský polytechnický institut, s.r.o.. Později studoval mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kterou nedostudoval. Od roku 2008 působil jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. Moderoval také pořad Ranní mejdan na Fajn rádiu.

Kazma vytvořil film. Jde do kin a bude ke stažení
Kazma vytvořil film. Jde do kin a bude ke stažení

Jako průkopník videí na českém internetu ve své One Man Show zpovídal známé tváře českého showbyznysu. V roce 2015 společně s kolegou Markusem Krugem změnil koncept talkshow na velkolepou show se žlutým trojúhelníkem v logu a začali vytvářet v české internetové produkci dosud nevídané kousky, mnohdy s mezinárodním přesahem.

Vzpomínka na soutěž o Range Rover

Kazmova soutěž „zakopal jsem auto“ se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Máme už mnoho indicií, které vedou k upřesnění lokality zakopaného kontejneru. Zapojit se do soutěže můžete i vy. Stačí poslat jednu SMS nebo se zaregistrovat přímo na webu. Kde přesně Kazma zakopal svůj osobní automobil? Co budete potřebovat k jeho vykopání?

PO DLOUHÉM OBDOBÍ VLÁDNÍCH OMEZENÍ MŮŽEME KONEČNĚ ZAČÍT! PRÁVĚ JSME OFICIÁLNĚ SPUSTILI ODPOČET DO ZAČÁTKU HRY.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Tyto otázky si zodpovíme v tomto článku. První důležitou informací pro výhru osobního automobilu a jednoho milionu korun je to, že musí být výhra nalezena nejdříve v 11.10.2020 v 12:00. Soutěžící dále nesmí na internetu nebo sociálních sítích šířit možné informace nebo indicie k nalezení zakopaného auta.

Pokud nějaké informace někde zveřejníte, jste automaticky vyřazeni ze soutěže. Tato skutečnost se nesmí dostat k provozovateli soutěže i zpětně, o výhru včetně finančních prostředků můžete přijít i po skončení soutěže.

Kde je zakopaný osobní automobil?

Kazmův tým po Česku nalepil indicie na značky. Ty se však v posledních dnech ztrácí, protože porušují zákony. Na značce vždy najdete písmeno, číslo a číslo mobilního telefonu. My jsme si pro vás připravili poslední známé indicie. Zda se jedná o oficiální indicie doteď není známo. Hodně se spekuluje o Plzni, potažmo o místu v okolí plzeňského Prazdroje. Kazma ve stories totiž vylil pivo na zem. Zda se jedná o důležitou informaci zatím není známo.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet