Internet

Kazmo, takhle ne. Podmínky soutěže se mění za zády soutěžících

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

Zakopal jsem auto, právě tak zní podtitul soutěže známého moderátora Kazmy. Co obnášejí podmínky téhle hry? Proč je ve smluvních podmínkách na webu pořád staré datum, když už podmínky byly oficiálně změněny?

Proč Kazma ve videu neupozornil na skutečnost, že jsou SMS zprávy prodlouženy o dalších 14 dnů? Kazmo, buď chlap a přiznej, že jsi ještě nedostal tolik SMS, kolik jsi chtěl.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Proč z webu zmizela věta: POŠLI SMS SE SVÝM EMAILEM NA TELEFONNÍ ČÍSLO 903 33 30 A ZAREGISTRUJ SE DO HRY DO 24.10.2020? Je zde mnoho otázek, ale k žádné oficiální odpovědi jsme se zatím nedostali. Lockdown v času publikace Kazmova videa ještě nebyl oficiálně vyhlášen, Kazma na něm ale stavěl prodloužení své soutěže.

Podmínky soutěže se mění za zády soutěžících (Foto: zakopaljsemauto.cz)
Podmínky soutěže se mění za zády soutěžících (Foto: zakopaljsemauto.cz)

Zakopal jsem auto: O co jde?

Provokatér Kazma na sebe opět upozorňuje. Tentokrát je v hlavní roli Range Rover s milionem korun v kufru. Konkrétně se jedná o model Land Rover Range Rover Evoque SD4 LV, z roku 2012, kterým Kazma jezdil. Kdo vozidlo najde, jednoduše si ho může nechat. I s veškerými penězi, pochopitelně ovšem před zdaněním.

Proč to všechno? Důvodem je skutečnost, že Kazma aktuálně přišel o řidičský průkaz. Nablýskaný Range Rover je mu tak aktuálně k ničemu.

TIP na článek: Na internet unikla lokalita zakopaného auta. Kazmova soutěž jde do finále

Kazmova soutěž “zakopal jsem auto” se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Máme už mnoho indicií, které vedou k upřesnění lokality zakopaného kontejneru. Zapojit se do soutěže můžete i vy.

Auto je zakopané na území ČR. Může být ukryté na libovolném místě. Uložené je v přepravním kontejneru, aby byla celá akce pro vozidlo bezpečná. Místo nepřetržitě monitoruje online webkamera, pokud se tak auto najde, obratem se to všichni dozví. Vykopávat ho nebude muset přímo samotný nálezce, ale postará se o to Kazmův tým.

Podmínky soutěže

Vzhledem k tomu, že byl kvůli současné situaci a vládním restrikcím původně plánovaný start soutěže o 14 dnů odložen z obavy, že nastane celostátní karanténa, můžete se stále ještě zapojit. Hra vyžaduje registraci.

Zaregistrovat se můžete prostřednictvím SMS zaslané na číslo 903 33 30. Cena SMS činí 30 Kč. Ve zprávě je nutné uvést platnou e-mailovou adresu. Případně se zaregistrujete přes internet vyplněním formuláře. Účastník soutěže musí být starší 18 let. Následně soutěžícím dorazí registrační SMS s nápovědou. Odkaz na live video, kde je zakopané auto najdete zde.

Pokud pošlete registrační SMS dvakrát, nápovědu dostanete o den dříve než ostatní. SMS je nutné zaslat stejným způsobem jako v prvním případě. Znovu také musíte uhradit poplatek 30 Kč, abyste tuto bonusovou výhodu získali.

Kdy soutěž skončí a co bude dál

V případě, že by auto nikdo nenašel do 31. 10., měla následně dle původních podmínek 1. 11. dorazit SMS s nápovědou všem. Po tomto datu by měla soutěž bez náhrady na výhru být ukončena. Přesné informace ve vztahu k odloženému termínu konání soutěže známy nejsou, stejně jako to, zda bude start soutěže v avizovaném limitu uskutečněn, případně dojde k dalšímu odložení.

Spekuluje se také o tom, že peníze vybrané za registrační poplatky by měly být věnovány na dobročinné účely. Ostatně Kazma pravidelně podporuje spolek ALSA, který pomáhá nemocným amyotrofickou laterální sklerózou (ALS).

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet